Fark Yaratan Dudak Bakım Ürünleri

Fark Yaratan Dudak Bakım Ürünleri

Dudak bakımı, yaz kış fark etmeksizin yapılması gereken bir uygulamadır. Hem dolgun hem gösterişli hem de sağlıklı dudaklara sahip olmak için düzenli olarak bakım yapmak gerekmektedir. Evde yapılacak bakımların yanında bazı dudak bakım ürünlerini de düzenli olarak kullanmak önemlidir. Dudağınıza iyi gelen hem nemlendiren hem de canlı gösteren ürünleri tercih edebilirsiniz.

Bepanthol Dudak Bakım Ürünü

Dudak bakım ürünü denildiğinde akla gelen ilk marka Bepanthol’dür. Eczane ürünü olan krem, dudak nemlendirme konusunda pek çok kozmetik markanın ilerisindedir. Dudaklarda yazın oluşan kuruma, kışın oluşan çatlama Bepanthol ile rahatlıkla dağılmaktadır. Hem koruma sağlayan hem de güzel bir görüntü veren krem, kokusuz ve tatsızdır. Yalnızca hafif bir şeffaf ışıltı kazandırmaktadır.

Nivea Dudak Bakım Ürünü

Özellikle Silikon Dudaklar devamlı nemlendirme gereği duyan bayanlar için Nivea’nın dudak balmları işe yarayacaktır. Çantanıza da atabileceğiniz bu küçük balmlar oldukça pratiktir. Üstelik farklı aromalarda satılmaktadır. Kırmızı meyve ürünleriyle dudağa hafif renk veren bakım ürünü, dudağın korunması için oldukça uygundur.

Maybelline Lip Balm

Kozmetik firmaları arasında dudak balmı açısından en zengin marka Maybelline’dir. Dudaklarınıza renk verecek aynı zamanda sağlıklı bir nemlendirme kazandıracak balm ararsanız bu markanın ürünleri oldukça idealdir. Hem uygun fiyata hem de oldukça pratik ürünlerdir. Gün içinde çantanızda da kullanabileceğiniz balmlar her an sürülebilecek kolaylıktadır.

Blistex MedPlus Stick

Özellikle kış mevsiminde çatlayan dudaklar için kusursuz bir koruma arıyorsanız Blistex’i tercih edebilirsiniz. Son derece güçlü bir koruma sağlayan ürün, rüzgârın neden olduğu çatlamalara engel olmaktadır. Dudağın renginde ve tadında herhangi bir değişikliğe neden olmamaktadır. Ayrıca dudağının üzerinde yağ tabakasından hoşlanmayan bayanlar için bu ürün oldukça uygundur. Hafif bir dokusu olduğu için kullanımı rahattır.

Shiseido Benefiance

Dudak bakım ürünlerine para vermekten sakınmayanlar için Shiseido Benefiance ideal bir üründür. Verilen parayı hak eden bu ürün dudağınızın üzerinde yok hissi uyandıracaktır. Hafif olmasının yanı sıra dudaklarınızın kusursuz bir görünüme sahip olmasına yardımcı olacaktır. Ürünün dolgunlaştırma ektisi ise tercih edilmesinin bir diğer nedenidir.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)