2021 Trend Dekoratif Ayna Modelleri

2021 Trend Dekoratif Ayna Modelleri

İçinde bulunduğumuz ortamların içerik ve şekillerini değiştirerek farklı anlamlar katmasına yardımcı olan dekoratif aynalar kullanım bakımından değişik şekillerde kullanılabilir. Her zaman oturup kalktığınız odanızda kullandığınız klasik, antik, modern tarzdaki çerçeveli aynalar bir anda sizi günlük rutin algılarınızdan kurtarıp hem gözünüze hem de ruhunuza farklı açılardan farklı hisler katmanızı sağlayacaktır. Evinizin her odasına özgü şekil ve yer değişiklikleriyle farklılıklar katabilirsiniz.

metroslot

Dekoratif aynaların kullanımı evin her odasında farklı amaçlarla yeni dizaynlar ve tasarımlar oluşturmak için imkân sağlayabilir. Büyük bir salonunuz varsa ve iç ışıklandırmadan memnun değilseniz pencerenin karşısına denk gelecek şekilde bir ayna kullanırsanız salonun ışığını arttırabilir ve daha önce size karanlık gelen ve ruhsal durumunuzu olumsuz etkileyen koşullardan birisini ortadan kaldırmayı başarabilirsiniz. Evinizin tek düze monoton bir hali varsa duvarlarda kullanacağınız küçük ebatlardaki aynaları ışıklı apliklerle aydınlatarak ev ortamında ışıltılı bir alan yaratarak evinizin monotonluğunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Modelleri

Evinizin giriş bölümünde kapının karşısına gelecek şekilde modern tasarıma sahip orta boy bir ayna kullanarak hem eve gelenlerin ilgisini çekebilir hem de içeri giren ışığın yansımasıyla daha aydınlık ve geniş bir giriş sağlamış olursunuz. Banyonuzda kullanabileceğiniz aynalara gelince klasik duvara askı ayna kullanımının ötesine geçerek belli bir duvar tarafını tamamen aynayla kaplayarak banyonun daha aydınlık ve geniş görülmesini sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun odasına girdiğinizde oda da öncelikle aynaların çocuğunuzun güvenliğine yönelik plastik çerçeveli, yumuşak hatlı ve hafif olmasına dikkat ediniz. Ayrıca her geçen gün büyüyen çocuğunuzun boyunu ihmal etmeden aynaları onların boylarına uygun hizalayarak asmaya özen göstermelisiniz. Kendi yatak odanızda ise boydan aynaları giysi dolaplarınıza asarak hem odanın derinliğini arttırır hem de giyinirken güne ne kadar şık başladığınızı görebilmeniz açısından önemlidir.

2021 Dekoratif Ayna Modelleri

Ayna kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlara kısaca değinirken temel anlamda odaların daha geniş, daha aydınlık ve daha ferah olmasını sağlamak üzerinde durduk. Şekiller, boyutlar, modeller tamamen evinizin yerleşim durumu ve sizin zevkinizle alakalı olarak değişebilir. Bu değişkenlerin uyumunun sağlanması evinizde fark yaratmak ve gelen misafirlerinizi etkilemek açısından önemlidir.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)