Yeni sezon uzun kollu abiye modelleri

yeni uzun kollu abiye

Abiyeler bir bayanın giydiği andan itibaren tüm dikkatleri üzeri çeken özel gece elbiselerinden bir tanesidir. Gecenin türüne göre bir çok abiye türü olmakla beraber, bedene ve saç rengine göre de abiye çeşitlerinin olduğunu hatırlatalım hanımlara.

Hünerli, maharetli modelist ve stilistler tarafından muhteşem uzun kollu abiye elbiseler tasarlanmaktadır.  Danteller, taftalar, satenler, şifonlar, ipeklerle birbirinden kaliteli kumaşlarla uzun kollu abiye elbiseler dikilir.

Uzun kollu elbise modellerini inceleyecek olursak, her beğeni ve zevke hitap etmektedir. Sitemizde sizlere fikir oluşturması için seçtiğimiz bazı uzun kollu abiye modelleri paylaşacağız.

Lacivert saten kumaşla dikilen uzun kollu balık model abiye elbise oldukça sade bir görünüme sahiptir. Taşlı bir broş ile hareketlendirilmiştir. Siyah uzun kollu abiye elbise taşlı bir kemer ve uzun bir kuyrukla hareketlendirilmiştir. Oldukça zarif bir modeldir. Siyah uzun kollu abiye elbisenin sağ omuz hizasından etek bölümüne kadar taş işlemelerle hareketlendirilmiştir. Sal uzun kola kullanılan tül çok zarif durmasını sağlamıştır. Nefti yeşil dantel uzun kollu abiye elbise ayrı bir tasarım zarafeti olarak durmaktadır.

Gümüş rengi dantelli uzun kollu abiye elbise özel günlerde dikkat çekmek isteyen bayanlar için harika bir modeldir. Beyaz kendinden desenli balık model uzun kollu abiye elbise oldukça göz alıcıdır. Kırmızı uzun kollu abiye elbise yanlarındaki dantellerle süslenerek ayrı bir şıklık kazandırmıştır.  Elbisenin renginin kırmızı olması da dikkat çekici olmasına sebebiyet vermiştir. Beyaz uzun kollu abiye elbise çapraz olarak taşlarla süslenmesi elegant bir hava vermiştir. Gece mavisi şifon uzun kollu abiye elbisenin üst bölümünün dantelle süslenmesi onu göz alıcı hale getirmiştir. Uzun kollu abiye üstü payet elbisenin eteklerine kullanılan parlak kumaş  ile muhteşem görünmesi sağlanmıştır.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here