Yeni Kırmızı Topuklu Kadın Ayakkabı Modelleri

Kırmızı Bayan Ayakkabı Modelleri 2016

Yılbaşına sayılı aylar kala hanımlar o gece için şimdiden kıyafetlerini hazırladılar peki ya ayakkabılar ? Tabiki de hanımların çoğu yılbaşında kırmızı rengini giymek istediğinden ayakkabıların rengi de kırmızı olacak !

Kırmızı stilletto ayakkabıların sürekli olarak beğenilip satın alınmasının yanında kırmızı rengini temsil eden endamlılık ve aşırı gösteriş kendini her konuda belli edecektir. Kırmızı uzun topuklu bayan ayakkabı modelleri 2015 yılında olduğu gibi 2016 yılına da damga vurur niteliklerde hazırlanmış. Söz konusu ayakkabı modellerini incelediğimizde birçok yerli ve yabancı firma topuk uzunluklarını birkaç cm daha uzattıklarını anlamak mümkün.

Yeni Kırmızı Topuklu Kadın Ayakkabı Modelleri

Abiyelerin altına çok güzel oturacak bu ayakkabılar ile geceye damga vuracağınıza %100 eminiz hanımlar. Yılbaşı gecelerinin vazgeçilmez seksi kıyafetleri arasında gösterilen kırmızı abiyeler giyildiğinde kırmızı bir stilletto eklenmesi kombini fazlası ile ısıtmaya yeterli olacaktır. Kırmızı stiletto bayan ayakkabı fiyatları konusunda da firmalar oldukça indirime gitmişler. Markafoni, Defacto, LCW gibi büyük firmalar 50 TL üzerine kargo bile almamakta bugünlerde.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here