Yeni iğne oyası sehpa örtüsü modelleri

sehpa örtüsü madam coco

Sehpa örtüleri doğru tercih edildiğinde, sehpayı daha şık gösterir. Bu nedenle özellikle bayanların ilgi gösterdiği bu şık örtülere yapılabilecek ek süslemelerden en önemlilerini de iğne oyası sehpa örtüsü modelleri oluşturmaktadır. Yapılacak olan iğne oyaları ile sehpa örtüleri için dikkat edilmesi gereken başlıca unsurlardan birisi uygun ölçülerde olmasıdır. Öyle ki geniş bir sehpa için küçük bir modelin yapılması hem uygunsuz görünecek hem de istenilen düzeni sağlamayacaktır. Bu yüzden iğne oyası ile sehpa örtüsü modeli yapmak isteyen bayanların dikkat etmesi gereken başlıca özelliklerden birisi sehpanın boyutları ve hatta kullanım alanlarıdır. Daha çok süs amaçlı yapılan bu modeller, sık sık el altında kullanılan sehpalar üzerinde kullanılması pek önerilmez.

Yeni iğne oyası sehpa örtüsü modelleri

Bu yüzden daha çok evin bir köşesinde duran ve nadir kullanılan sehpaları süslemek amaçlı iğne oyası ile sehpa örtüsü modeli ortaya çıkarabilirsiniz.
Sehpa örtüleri özellikle sahip olduğu desenler ile dikkat çeker. Her ne kadar sade, tek bir renk kullanılarak yapımı gerçekleştirilse de; yapılacak özel bir süsleme yada desen ile herkesin dikkatini çeker ve beğenisini kazanır. Bu nedenle özellikle iğne oyası yapan hanımlar sıkça sehpa örtüsü modelleri ortaya çıkarır ve evdeki her bir sehpa için uygun ölçülerde modelleri kısa sürede tasarlar. Aynı zamanda iğne oyası ile yapılan örtü modellerinin çeyizlik için de tercih edildiğini biliyoruz. Öyleyse bu örtü modellerinin aynı zamanda bir kişiye özel olarak, iğne oyası ile özel bir desen oluşturabilir ve bu şekilde özel bir hediye olarak kişiye özel sehpa örtüsü modeli ortaya çıkarabilirsiniz.

Sehpa örtüsü oluşturma aşamasında, örnek modelleri incelemeniz, hem daha istekli olmanızı sağlayacak hem de yeni desenler ortaya çıkarabilmeniz aşamasında size büyük bir fayda sağlayacaktır. Bu nedenle yeni iğne oyası sehpa örtüsü modellerine göz gezdirmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here