Tozlu Giyim Yazlık Etek Modelleri 2018

Her mevsim, her kombine uyum sağlayan kıyafetlerden olan etekler 2018 yılında birbirinden güzel modelleri ile Tozlu Giyim’de sizleri bekliyor. Ülkemizde internet üzerinden hizmet veren ilk giyim markalarından biri olan ve kalitesi ile her gün binlerce bayanın ziyaret ettiği Tozlu Giyim’de yeni sezon ürünleri yavaş yavaş yayınlanmaya başlandı. Etekler ile daha rahat kombinler hazırlayan bayanlar bu yüzden hemen hemen tüm etek modellerine göz atar iken Tozlu Giyim mağazalarında yer alacak olan etek modelleri ile şıklıklarını sağlayabilecekler.

2018 Tozlu giyim etek modelleri arasında sizlere tanıtacağımız modellerin başında kalem etek modelleri gelecek. Kalem etek modelleri ile birlikte Tozlu Giyim’de dikkat çekecek ve en çok satanlar listesinde yer alacak olan etek modeli ise asimetrik mini etekler olacak. Hemen Tozlu Giyim 2018 etek modellerini detaylı olarak inceleyelim.

2018 Tozlu Giyim Kalem Etek Modelleri

Kalem etek modelleri 2018 yılında sadece Tozlu Giyim mağazalarında değil tüm markaların kataloglarında en çok ilgi çekecek olan modeller arasında yer alacak. Hem genç kızlar hem de yetişkin bayanlar tarafından tercih edildiği için çok fazla ilgi gören kalem etek modellerini isterseniz iş yerinize giderken, isterseniz alışverişe giderken veya arkadaşlarınız ile buluşacağınız güzel bir akşam yemeğinde tercih edebilirsiniz.

2018 Tozlu Giyim kalem etek modelleri arasında dikkat çekecek olan tasarımlardan ilki ise leopar desenleri ile süslenecek olan kalem etekler oluyor. Daha modern, şık ve zarif durduğu için tüm hanımların dikkatini çekecek olan bu modeller fikrikadin.com olarak bizlerinde ilgisini çekiyor. Tozlu Giyim’de ilgi görecek olan kalem etek modellerinden diğeri ise çiçek desenleri ile süslenecek olan kalem etekler. Bu eteklerin fiyatları ise sadece 35 lira ile 97 lira arasında değişiklik gösterecek.

2018 Tozlu Giyim Asimetrik Mini Etek Modelleri

Asimetrik etek modelleri bu senenin yeni modası. Özellikle ünlü isimlerinde tercih etmesi ile bir anda hayatımıza giren asimetrik mini etek modelleri pek çok farklı renk ve işleme ile sizlere sunulacak. Tüm bayanların ilgi gösterecekleri asimetrik mini etek modelleri Tozlu Giyim mağazalarında da yer alır iken hem günlük hayatta hem de özel gün ve gecelerde tercih edilebilecek.

2018 Tozlu Giyim asimetrik mini etek modelleri fiyatları ile de ilgi çekiyor. Sadece 30 liradan başlayan fiyatlara sahip olan asimetrik mini etek modellerinin en yüksek fiyatı ise 90 lira olacak. Eğer sizde kaliteli ve uygun fiyatlı etekler arıyorsanız bunlara göz atmalısınız.

Tozlu Giyim 2018 Etek Modelleri Galerimiz

Birbirinden güzel Tozlu Giyim 2018 etek modellerine aşağıdaki galerimizden daha net kontrol edebilir ve ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here