Tozlu Giyim Tişort Modelleri 2019

Kışı geride bırakıp yaza doğru geçişe geçtiğimiz bu aylarda hiç kuşkusuz bayanların akıllarına “bu yaz ne giyeceğim” sorusu geliyordur. Bazı bayanlar şıklığı modada ve uzun elbiselerde ararken bazı bayanlar ise kendi rahatlığına daha çok önem veriyor. Peki, rahatlıktan kast sizce ne olabilir?

Tabii ki yaz aylarının ve sıcak havaların olmazsa olmazı klasikleşen ve oldukça çeşitli modellerde ve baskılarda t-shirtler. Kimisi rengarenk t-shirtler’i tercih ederken kimisi de baskılı t-shirt modellerine daha yakın hissediyor kendilerini. Peki, ama renkli t-shirt giyeceksem ne renk giymeliyim sorusunun cevabı ne olacak? Açık renk t-shirtler mi yoksa koyu renk t-shirtler mi giymelisiniz?

Bu aslında tamamen kişinin kendisini nasıl daha güzel gördüğüne ve nasıl daha rahat hissettiğine bağlı bir tercih. Koyu renk t-shirt düşkünü bayanların gözleri daha çok bu t-shirtlerin üzerinde dikkat çekici birkaç baskı arıyor. Bir diğer yandan açık renk t-shirt düşkünü bayanlar ise deyim yerindeyse cıvıl cıvıl,rengarenk t-shirtlerle ayrı bir görünüme sahip oluyorlar. Yaz aylarında da ülkemizde genelde renkli t-shirtler tercih edilir durumda.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here