Tozlu Giyim T-Shirt Modelleri

Çok ürün çeşidine sahip Tozlu Giyim’de 100’den fazla tişört modeli görebilirsiniz. Herkesin tarzına uygun, farklı tasarımların bir arada bulunabileceği Tozlu Giyim’de 9,99 TL’ye bile tişört bulabilirsiniz. Basic, desenli ve baskılı birçok tişört modelinden farklı beden seçenekleriyle satın alabilirsiniz.

Tozlu Giyim Sade Tişört Modelleri

Desensiz ve düz renkler kullanılarak tasarlanmış sade tişörtler, V şeklindeki yaka kesimiyle daha şık görünmektedir. Ön kısımda minik bir cebe yer verilerek hareketlendirilmiş tişörtler kısa kollu kesimle üretilmiştir. Sak mavisi, nar çiçeği, beyaz, lacivert ve neon yeşili var olan renk alternatifleri.

Tozlu Giyim Desenli Tişört Modelleri

Kendisinden desenli kumaşlarla tasarlanmış tişörtlerde desenler çok hafiftir. Puantiye ve minik çizik desenleri kullanılan modellerde pembe, sarı, krem gibi çeşitli renk alternatifleri mevcut. V yaka kesimli desenli tişörtler, kısa kol olarak üretilmiştir ve ön kısmında aynı desen ve renklerde, belirsiz bir cep ile hareketlendirilmiştir. Bazı desenli tişörtlerde ön baskıya da yer verilmiştir.

Tozlu Giyim Baskılı Tişört Modelleri

Siyah ve beyazın bir arada kullanılmasıyla tasarlanan baskılı tişörtlerde yuvarlak ve geniş yaka kesimi tercih edilmiştir. Bol kesim olan tişörtler, kısa kol olarak üretilmiştir. Baskılarda birçok farklı tarz mevcuttur. New York, Bats, Wonderful gibi en sevilen baskılara Tozlu Giyim tişörtlerinde yer verilmiştir. Baskılı tişörtlerin siyah-beyaz modelleri dışında farklı renk ve modelleri de bulunmaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here