Tozlu Giyim Kaban Modelleri

Soğuk kış günlerinde üşümemek gerçekten çok zor. Bizi sıcak tutması için bir çok şeye başvuruyoruz. Eldivenler, atkılar, kat kat çoraplar ve şapkalar bunlardan bazıları. Ancak en önemlisi kabanlar. Bir çok çeşit, renk ve modelde olan kabanları seçerken nelere dikkat etmeliyiz ? Kendimize en uygun kabanı nasıl seçebiliriz? Bu yazımızda size bu soruların cevaplarından  bahsedeceğiz.

Kaban seçerken ilk dikkat etmeniz gereken şey tarzınız ve günlük yaşantıda o kabanı nerede kullanacağınızdır. Çünkü güzel görünmekten önce sizi sıcak tutmalıdır. Yaşadığınız yer de bir o kadar önemlidir çünkü kışların nispeten sıcak geçtiği yerlerde çok kalın montlar gereksiz olabilir. Seçerken günlük yaşantınızı ve yaşadığınız yeri göz önünde bulundurmalısınız.

Kabanınızı seçerken kaliteyi kesinlikle es geçmeyin. Bir kaban aldığınızda onu uzun yıllar giyebilirsiniz. Bu yüzden çok kaliteli olması çok büyük önem taşır. Her sene farklı bir kaban almak yerine paraya biraz kıyıp kalitelisini almak doğru olacaktır.

Vücut yapısı da diğer önemli bir faktör. Kilolu biri iseniz bel oyuntunuzu kapatacak mont tercihi yanlış olacaktır. Kemerli modellere yönelmenizi öneririz. Bu sizi çık bir görünüme sokacaktır.

Kaz tüyü, kapitone ve deri montlar, yün ve kaşe kabanlar gibi birçok modelde; klasikleşen siyah ve lacivertin yanı sıra bordo, yeşil, mavi, füme gibi birçok renk tonunda seçiminizi yapmak sizlere kalmış. Bu arada Tozlu giyim kaban modelleri işinizi kolaylaştırabilir, esen kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here