Tozlu Giyim Çanta Modelleri

 

Çanta kadınların en işlevsel aksesuarıdır şüphesiz. Cüzdanınız, makyaj malzemeleriniz, parfümünüz, atıştırmalıklar … Bu liste çantanıza koyabildiklerinizden sadece bir kaçı. Çantalar işlevsellikleri yanında bir okadarda görünümünüzü etkilemekte. Çantalarıda her zamanki gibi kombinimizdeki parçalara göre seçmeliyiz. Görünüşümüzü tamamlayan çantaları seçerken ince eleyip sık dokumakta fayda var.

Eğer etek giydiğiniz bi kombindeki çantaya karar vermeye çalışıyorsanız eteğin boyu seçimimizi etkiliyor. Giyeceğiniz uzun bir etek boyunuzu uzun gösterecektir. Bu nedenle eteğin üzerinde kullandığınız üst parçanın rengine uyan mümkün olduğunca sade ve askılı bir çanta seçmelisiniz. Eğer kısa bir etekle kullanacağınız çantayı seçecekseniz  sırt çantaları spor bir görüntü için daha uygun olacaktır. Spor bir görünüm istemiyorsanız çift askılı bir çanta yeterli olacaktır.

Abiye elbiseler özel günlerde, özel mekanlarda tercih ettiğimiz kıyafetlerdir. Bunadan dolayı çantamız ne kıyafetimizden iddasız olup gerisinde kalmamalı; ne de kıyafetimizi gölgede bırakmamalıdır.Küçük el çantaları bu durum için biçilmiş kaftan. Küçük askılı çantalarda kullanabilirsiniz. Kıyafetinizin göğüs veya sırt dekoltesi varsa çantanızda küçük taş süslemelerini tercih edebilirsiniz. Çantanın rengi ve kıyafetinizin rengi uyumlu olmak zorundadır.

Çanta seçimi pantolonlar ile bir miktar hassaslaşıyor . Kot tişört kombinlerinde orta boy bir çanta ideal olacaktır. Eğer kilolu iseniz sade bir çanta eğer zayıfasnız da püskülleri olan veya taşlı çantalar tercih edebilirsiniz. Kumaş yani daha ciddi bir tarzda pantolon ve gömlek kombinlemişseniz ince uzun bir el çantası size uygun olacaktır.

Çanta tercihleri kişiden kişiye tarzdan tarza değişiklik gösterir bu durumda yapmanız gereken hoşunuza giden ve üzerinize en uygun olanı seçmeye çalışmanızdır.Bu konuda Tozlu Giyim Çanta modellerine göz atmanızı tavsiye ederiz, esen kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here