Tozlu Giyim Abiye Elbise Modelleri 2017

Tozlu Giyim’de giyim denince aklınıza gelen her kategoride ürün bulabilmeniz mümkün. Zengin elbise çeşitleriyle ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Tozlu Giyim, her giyim tarzına uygun elbise alternatifi sunmaktadır. Özel günlerinizde ihtiyacınız olabilecek şık abiye elbise modellerini de inceleyebilirsiniz.

Tozlu Giyim Tüllü Abiye Elbise Modelleri

Uzun etek boyu ile tasarlanmış tüllü abiye elbise modellerinde siyah, mavi, bordo, pudra gibi renk alternatifleri vardır. İki parça tasarlanan tüllü elbise modellerinin üst kısımları ve tülleri siyah olup iç etek kısımlarında renkler tercih edilmiştir. Kolsuz olarak tasarlanan uzun boy tüllü elbiselerin üst kısımları taşlarla hareketlendirilmiştir.

Tozlu Giyim Dantelli Abiye Elbise Modelleri

Tozlu Giyim’de dantelli elbiselerin farklı alternatifleri bulunmaktadır. Kısa boy dantelli elbiselerde astar üzerine tamamı dantel olarak tasarlanmış seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında etek kısmı tül olup üst kısmı dantelli olan kısa elbise modellerine de bakabilirsiniz. Mor, mavi, bordo, siyah ve kırmızı gibi birçok renk alternatifiyle dantelli elbiseleri Tozlu Giyim‘den çok uygun fiyata alabilirsiniz.

Tozlu Giyim Pul İşlemeli Abiye Elbise Modelleri

Tozlu giyimde abiye elbise kategorisinde 100’den fazla seçeneğiniz var. Pul detaylarıyla şık bir görünüme kavuşmuş uzun boy abiye elbiselerin siyah, lacivert, saks mavisi gibi renklerini bulabilirsiniz. Etek kısımları hafif balık kesimi tasarlanan elbiseler böylece daha klasik bir görünüme kavuşmuşlardır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here