Tesettür Abiye Modelleri 2015

Tesettür abiye elbise modelleri ile artık kapalı bir bayan olarak siz de katılacağınız tüm özel davetlerde dikkat çekebilir, ne kadar güzel olduğunuzu herkese gösterebilirsiniz. Moda evlerinde ve giyim mağazalarında yer almaya başlayan ve tesettürlü bayanlar için sunulan abiye elbise modelleri hem şık ve modern görünümleri hem de uygun fiyatları ile her bütçeye hitap edecek. Tesettür abiye elbise modelleri arasında bayanların en çok ilgi gösterecekleri çeşitler ise kabarık abiye elbiseler ve A kesim abiye elbiseler olacak.

Kabarık Tesettürlü Abiye Elbiseler

Kabarık abiye elbise modelleri hem çeşit fazlalığı hem de şık görünümü ile tüm tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri abiye elbise modelleri arasında yer alacak. Hem genç kızlar hem de yetişkin bayanlar tarafından tercih edilebilir olan kabarık abiye elbise modelleri 2015 yılında birbirinden güzel süslemeleri ve işlemeleri ile bayanlara sunulacak abiyeler arasında yer alacak.

Tesettür Abiyeler
Tesettür Abiyeler

Tesettürlü kabarık abiye elbise modelleri arasında bu senenin favorisi ise dantel işlemeli modeller olacak. Gerek kendinden dantel işlemeli kumaşlar ile gerekse de sonradan işlenen danteller abiyelere modern bir görünüm kazandırır iken aynı zamanda daha dikkat çekici olmasını da sağlıyor. Ülkemizdeki tüm tesettür mağazalarında bulabileceğiniz bu modellerin fiyatları ise 130 lira ile 600 lira arasında değişecek.

A Kesim Tesettürlü Abiye Elbiseler

A kesim abiye elbise modelleri yeni sezonda en çok tercih edilecek kıyafetler arasında yer alacak. Gerek dantel işlemleri, gerek taş işlemleri, gerekse de desenli modelleri ile dikkat çekecek olan A kesim abiye elbiseler daha zarif ve modern olmak isteyen, fit fizik sahibi bayanlara hitap edecek.

Kapalı Abiye Modelleri
Kapalı Abiye Modelleri

2015 yılında genellikle çiçek desenli ve leopar desenli A kesim abiye modelleri bayanların tercihi olacak. Tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen ve şık görünmeye amaçlayan genç kızlar nu abiyeler ile güzelliklerini sağlayabilir. A kesim abiye elbise modellerini kombin ederken yüksek topuklu bir ayakkabı tercih etmeniz gerekecek. Özellikle kısa boylu bayanlar abiyenin doğru görünümünü yakalamak adına ayakkabı seçimini bu şekilde yapmalı. A kesim abiye elbise modellerinin 2015 yılında fiyatları ise 90 lira ile 300 lira arasında değişecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here