Sütyen Koruma Çantası ile Ezilen Sütyene Hayır !

Yeni inci’nin geliştirmiş olduğu sütyen koruma çantası ile bundan sonra sütyenlerinizi ezilmeden taşıma imkanına sahip olacaksınız.

Yeni inci yaratıcı olan ürün koleksiyonuna bir yeni ürünü daha ekledi. Size oldukça fayda sağlayacak bu ürün ile, sütyenlerinizi olası uzun yolculuklarda özelliği bozulmadan taşıyabilmeniz adına Sütyen Koruma Çantanızı hazırladı. Valizde ezilmesini istemediğiniz, kadınlar için oldukça değerli olan sütyenleriniz bu çanta ile artık koruma altında.
Ezilmesin diye sen çok hoşlandığınız sütyenlerinizi yolculuk esnasında yanınıza alamadığınız günler, bundan sonra sizden uzakta kalacak. Çünkü bundan sonra yolculuklara çıkarken valiz ve ya çantalarda ezilmeye maruz kalan, deforme olan sütyenlerinize Yeni İnci oldukça yaratıcı olan bir çözüm getirdi. Feminen detayların oldukça hakim olduğu, puantiyeli Yeni İnci Sütyen Çantası, en çok hoşlanmış olduğunuz üç sütyeni yanınızda taşıma imkanı sunuyor.

sütyen koruma çantasıUzun zaman gerçekleştirdiğiniz şehirler arası veya uluslararası seyahatlerinizde, valizinizde en çok sevmiş olduğunuz kıyafetlerinizin yanında vazgeçemediğiniz sütyenlerinizi de koymak zorunda kalıyorsunuz. Fakat her ne yapmış olursanız olun, ezilmesine, deforme olmasına engel olamadığınız bir gerçek. Yeni İnci’nin oldukça şık ve kullanışlı Sütyen Koruma Çantası bu sorununuzu ortadan kaldırıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here