Seçil Abiye Elbise Modelleri 2015

Ülkemizin en büyük ve en iyi markalarından biri olan Seçil Giyim 2015 Yaz katalogunda yer verdiği abiye elbise modelleri ile yine bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Sadece güzel ve trend kıyafetler ile değil aynı zamanda uygun fiyatlı ve kaliteli abiyeleri ile de tercih edilmekte olan Seçil markasının en güzel abiye elbiselerini sizlere tanıtmak istiyoruz.

2015 Seçil Tesettür Abiye Modelleri
2015 Seçil Tesettür Abiye Modelleri

Seçil Giyim 2015 abiye elbise modelleri arasında ilk olarak Mihribah modelini sizlere tanıtmak istiyoruz. Osmanlı figürlerini taşıyan ve sizi geçmişe götürecek olan bu abiye özellikle düğün ve nişan törenlerinde genç ve fit vücuda sahip olan bayanlar tarafından çok tercih edilecek. Pembe, koyu yeşil ve ten rengi seçeneklerine sahip olacak Mihribah abiye elbise modelinin üst bölgesinde yer alacak olan parlak taşlı süslemeler abiyenin daha dikkat çekici görünmesini sağlayacak.

Seçil 2015 Abiye Elbise Modelleri
Seçil 2015 Abiye Elbise Modelleri

2015 Seçil Giyim abiyeleri arasında sizlere Tango modelini de sunmak istiyoruz. Düğün ve nişan törenlerinin yanı sıra mezuniyet balosunda, partilerde, gece buluşmalarında ve iş yemeklerinde tercih edebileceğiniz Tango abiye elbise modeli Seçil Giyim’in en gözde modellerinden biri olacak. Mini boyu, kalın askıları ve çiçek desenli işlemeleri ile göz alan bu modele tüm Seçil Giyim mağazalarından göz atabilirsiniz.

Seçil Abiyeler 2015
Seçil Abiyeler 2015

Divares abiye modeli 2015 yılında Seçil Giyim’in en iddialı modellerinden olacak. Tanıtımlarda büyük ilgi gören ve defilelerde çok beğenilen Divares abiye elbise modeli pek çok farklı renk seçeneğine sahip olacak. Dantel işlemeler ile hazırlanan ve tüm vücudu sararak güzel görünmesini sağlayacak olan abiyelerden olan bu modele göz atmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here