Sarışınlara Hangi Renk Kıyafetler Uyum Sağlar

Sarışın bayanlar diğerlerine göre kıyafet seçimi konusunda biraz daha şanslıdırlar. Çünkü hem saç renkleri hem de ten renkleri aksesuar ve kıyafetler ile daha kolay uyum sağlamakta. Tabi bunun dozunu iyi ayarlamak önemli, aksi takdir de rüküşlük durumu söz konusu olabilir.

Pek çok bayanın sahip olmak istediği ten rengi olan sarışınlık için ne gibi kıyafetler ve aksesuarlar uyumlu olur? Hangi tür renkler ile kombin yapılmalı? Bu gibi soruların cevabını yazımızda bulabilirsiniz.

Kırmızı: Çekiciliğin Rengi

Sarışın bayanların pek çoğu dikkat çektiğini öne sürerek kırmızı rengi tercih etmekten kaçınıyor. Ama bilinmelidir ki sarışın bir bayana en çok yakışan renk kırmızıdır. Tonları doğru bir şekilde ayarlandığı zaman kırmızı renk sarışın bir bayanı oldukça zarif ve çekici gösterebilir.

Kızıl kırmızısı ve nar kırmızısı sarışın bayanların tercih etmesi gerektiği tonlar arasında yer alıyor. Çekici bir görünümün yanı sıra enerjik ve dinamik bir duruş sergilemenize katkı da bulunacak olan bu tonlar ideal bir seçim olabilir.

Beyaz: Saflığın Rengi

Bilindiği gibi beyaz saflığın ve masumluğun rengidir. Sarışın bayanlar için oldukça güzel bir tercih olan beyaz özellikle kıyafetlerde tercih edildiği zaman çok hoş bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır.

Sarışın Kıyafetleri

Siyah: Asaletin Rengi

Siyah aslında tüm bayanlar için tercih edilebilecek bir renktir. Fakat özellikle sarışın bayanlar için vazgeçilmez bir renktir. Platin renk saçlar ile birlikte çok güzel seçim olan siyah, pek çok modeli ile birlikte seçim konusunda sizlere kolaylık sağlıyor.

Kahverengi ve Hardal

Bal sarısı saçlara sahip olan bayanlar için oldukça iyi bir seçim olan kahverengi ve hardal renkleri, beraber kullanıldığında da gayet şık ve zarif bir görünüm sunuyor. Sonbahar – kış dönemine girdiğimiz şu günlerde açık kahve bir kaban ve hardal renkli kazak ile hoş bir kombin elde edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here