SAÇ STİLİNİZDEN SIKILDINIZ MI? BUNLARI DENEYİN

İhtiyacınız olan birkaç küçük aksesuar ve basit bir toplama şekli, biraz farklı bir bakış açısı… İşte saç stilinizi yeniden şekillendirmenin yolu, bu basit ayrıntılarda saklı. Sizde saçlarınıza yeni ve benzersiz bir görünüm kazandırmak istemez misiniz?

 

Saçınıza farklı bir hava verebileceğinizi ve nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, önerilerimize incelemelisiniz.

 

Saç bandı

Topuza sıradan bir saç bandı eklemek, saçınıza sofistike görünüm kazandırabilir. Sınırsız alternatifiniz var. Desen,renk ve malzeme olarak binlerce seçenek arasından dileğiniz kombinasyonu saçınıza uygulayabilirsiniz.

Onlar şekil üzerinde saç bandını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Atkuyruğu, Fransız örgü gibi seçenekler, sade ve basit bir saçı, görkemli ve çok şık bir saça dönüştürebilir.

Eğer resmi bir davete, bir düğüne davetliyseniz,saç bantları yardımınıza yetişecektir. Şık veya sade saç bantlarını tercih etmeyi deneyebilirsiniz. İnciler,pırıltılı taşlar ve süs armatürleriyle pekişmiş saç bantları, saçlarınızın farklı bir havada olmasına olanak sağlayacaktır.

Tokalar

Sıradan bir saçı, şık hale getirmenin en kolay yolu, tıpkı takım elbiseye dahil olan kravat gibi, saçlarınızı tokayla süslemek size farklı bir görünüm kazandıracaktır.

Kumaştan ışıltılı taşlarına,plastikten ahşaba kadar binlerce seçenek arasından, kıyafetinize ve stilinize en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Mücevher

Mücevher ve broş stilindeki takı ve tokalar, saçlarınızı hayata döndürmenin en etkileyici ve şık yollarından biridir. Basit sıradan bir topuz, şık bir saça bir anda dönüşebilir.

Yapraklar ve çiçek figürleri, en çok kullanılan ve şık tercihler arasında yer alır.

Punk esintileri

Yıllarca boyunca dünyayı kasıp kavuran punk modasını, saçlarınıza modernize edilmiş haliyle uygulamakta, sizi sıradan bi görünümden kurtaracaktır. Özel bir davet veya düğüne  giderken tercih edebilirsiniz.

Tel toka

Sıradan bir görünüme sahip olan tel tokaların, şıklığınıza önemli derecede  destekçi olduğunu biliyor muydunuz?

Saçınızın bir ucuna geçireceğiniz basit bir tel toka, sizi harika ve şık bir görünüme kavuşturabilir. Deneme ve yanılma yöntemi, saç stilinde en iyi tercih edilen seçenektir.

Kurdele

Saçlarınıza kurdele kullanarak, harika stiller ortaya çıkarabilirsiniz. Sıradan lastik tokalar yerine, sıradan kurdele kullanmak bile, bambaşka bir stil ortaya çıkarabilir.

Tokasız saçlar

Saçı kendisiyle toplamakta, sade ve şık bir seçenek olarak tercih edebilirsiniz.

Kıvırın,döndürün, toplayın ve dağınık bırakın!

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here