Özge Özpirinçci Saç Modelleri

Ekranların sevilen isimlerinden biri olan Özge Özpirinçci hem giyim tarzı hem doğallığı hem de saç modelleri ile milyonlarca kişi tarafından örnek alınan sanatçılardandır.

Uzun süredir ekranlarda yer alan güzel oyuncunun kıvır kıvır saçları herkesin hayranlığını toplamaktadır. Doğal görüntüsünün yanında şık bir tarza da kavuşturulabilen bu saçlar, Özge Özpirinçci’nin yüz hattını tamamlamaktadır.

Özge Özpirinçci’nin Uzun ve Kıvırcık Saç Modeli

Ekranlarda birbirinden farklı rollerle oyunculuğunu ispat eden Özge Özpirinçci, güzelliğiyle de göz dolduran ünlülerdendir. Hemen her rolünde aynı saç modeliyle görülmeye alışkın olunan güzel oyuncunun kendiliğinden hacimli mükemmel saçları var.

Dolayısıyla uzunluğunu muhafaza ettiği bu saçların birkaç sprey ve işlemle muhteşem görünmesi oldukça kolay. Saç köpüğü ile canlandırdığı saçlarına hiçbir şey yapmadan kullanan sanatçı çoğunlukla bu modeller ile görülmektedir.

Özge Özpirinçci’nin Dağınık Topuzlu Saç Modeli

Çoğunlukla açık ve dağınık saç modelleri ile gündemde olan Özge Özpirinçci birkaç reklam filminde, toplu saç ile ekran filminde yer almıştır. Kıvırcık saçlarının avantajını kullanan güzel oyuncu, toplattırdığı saçlarıyla dağınık topuzu rahatlıkla gösterebilmektedir. Önünden hafif bombe verdiği saçlarını dağınık şekilde bir araya getiren güzel oyuncu, düşük bir topuzla oldukça şık görünmeyi başarmaktadır.

Özge Özpirinçci Saç Modelleri : https://www.qkadin.com/ozge-ozpirincci-sac-modelleri.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here