Ortopedip Sabo Terlikler İle Ayaklar Daha Rahat

Sabo Terlikleri

Sabo terlikleri ortopedik olarak üretirler zira bu terliklerin potansiyel kitlesi sağlık çalışanlarından oluşmaktadır. Sağlık çalışanlarının hassasiyetlerini çok iyi bilen ve sürekli araştıran medikal üreticileri en iyi terlik modellerini üretmek için ar-ge çalışmaları yapmaktadırlar. Hastanelerdeki temponun ne kadar yüksek olduğunu 1 kere bile hastaneye girmiş bir kişi anlayacaktır. Özellikle büyük şehirlerdeki nüfusa bağlı yoğunluk bazen insan üstü değerlere çıkabilmektedir. Bu noktada sağlık çalışanları çok fazla yorulmakta ve uzun saatler ayakta kalmak durumundadırlar. Ortopedik sabo terlikleri de bu noktada tüm sağlık çalışanlarımızın adeta hayatını kurtarmaktadır. Bizler için fedakarlık yapan sağlık çalışanlarımızın konforunu ve memnuniyetini çok önemsiyor, onlara onlarca farklı ve şık sabo terlik modellerini sunuyoruz.

Ortopedik Olmasının Avantajı Nedir?

Sabo terliklerinin ortopedik olmasının çok sayıda avantajı bulmaktadır. Saatlerce ayakta çok hayati bir ameliyat yapan cerrah da sonuçta bir insandır ve uzun süre hareketsiz kalan ayakları bir süre sonra yer çekiminin çekim gücüne yenik düşecek ve ağrı yapacaktır. Zira ayakta durduğumuz zaman tüm ağırlığımız ayağın belli noktalarına yüklenmektedir. İşte tam da bu noktada ortopedik sabo terliklerinin ayağınızın ağırlık merkezlerine göre hazırlanmış tasarımı sağlık çalışanlarına ilaç gibi gelecektir. Normalde 1. saatin sonunda ağrıyacak hemşire terliği kendisine uygun olarak alınmış orijinal ve ortopedik sabo terlikleri ile belki de 4. hatta 5. saatin sonunda ağrımaya başlayacaktır. Cerrahlar bu ağrılara her ne kadar alışkın olsalar da onların rahat bir şekilde çalışmasını sağlamak çoğu zaman hayat kurtarmalarına vesile olacaktır.

Sabo Terliklerinin Faydaları

Rahat ettirmesinin yanında sabo terliklerinin bir çok avantajı daha bulunmaktadır. Hepimizin bildiği gibi sağlık sektörünün en hızlı çalışanları hemşirelerdir. Tüm işi doktorlar yapıyor gibi görünse de durmaksızın adeta bir arı gibi çalışan hemşireler aslında gizli kahramanlardır. Bu noktada yoğun tempoya ayak uydurmaları ve olası bir kazayı engellemek adına sabo terlikleri güvenlik sistemleri ile donatılmıştır. Öncelikle kemerli sabo terliklerinde bulunan güvenlik kemeri sayesinde terliğin ayağınızdan çıkması engellenmiş olur.

Sabo terliklerinin daha önemli bir özelliği ise kaymıyor olmasıdır. Bu özellikle kritik operasyonlarda veya hastanın çok hızlı bir şekilde ameliyathaneye yetiştirilmesi konusunda hemşirelerin, doktorların ve hatta diğer tüm sağlık çalışanlarının ihtiyacı olan bir özelliktir. Sabo terlikleri hastane temizlikçilerine kadar herkes tarafından kullanılmalıdır.

Sabo Terliklerini Kimler Kullanabilir

Öncelikle sabo terlikleri sadece sağlık çalışanları tarafından kullanılabilir diye bir kaide yoktur tüm sektörlerde kullanılabilir. Hastaneler dışında özellikle yine ilaç ve kimyasallar ile muhatap olunan ve kaymamasının, kolay temizlenmesinin avantaj olduğu eczane ve kimyasal laboratuvar gibi alanlarda kullanılması tavsiye edlir. Aldığınız sabo terliğinin orijinal olması ve markasının da iyi olmasına dikkat göstermelisiniz. Zira sahte sabo terlikleri sadece bir görüntüden ibarettir ve hiçbir avantaj sağlamaz. Orijinal sabo terlikleri her türlü eskimeye ve bozulmaya karşı garantilidir.

Bayanlar için özel olarak üretilen desenli önlük modelleri ile uyum içerisinde olan ortopedik terlikler, ayak kokusu gibi sorunları ortadan kaldırır. Üst kısımda yer alan noktalar ayağın hava almasını ve bakterilerin oluşmasını engellemektedir. Sizlerde uygun fiyat seçenekleri ile sizlere uygun ortopedik terlik seçimi yaparken hemşire üniformalarını’da incelemeniz de fayda var. Online ödeme sistemi sayesin ürünlerimizi rahatlıkla satın alabilirsiniz. Beden veya ayak numarası gibi olmama durumlarda değişim seçeneğimizden yararlanabilirsiniz.

Doktor, Hemşire ve teknisyenler tarafından tercih edilen bay ve bayanlara özel üniforma ve ortopedik terlikler konusunda online satış mağazamıza eklenen yeri ürünleri alt kısımda bulabilirsiniz.

Online Satış Mağazası : https://www.labortekstil.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here