Neslihan Atagül Saç Modelleri

Yaprak Dökümü dizisinde daha küçük yaşlarda dahi dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Neslihan Atagün’ü şimdilerde ise Kara Sevda dizisinde izliyoruz. Kemal Doğulu ile evli olan Neslihan Atagül, eşi ile birbirini tamamlayan iki fizyolojik güzelliğe sahip olan ünlülerimizden…

Bazı kişilerin alışkanlıklarından mı yoksa başka bir sebepten mi bilinmez sabahları kahve içmeden bir türlü kendine gelemez, hatta kahvesini içene kadar bir çok kişi o ana kadar ne yaptığını bile tam olarak hatırlamaz. Neslihan Atagül de yaptığı bu paylaşımda kahvesini içmeden ayılamadığını onaylıyor.

Peki ya Neslihan Atagül ne renk saç kullanıyor ve hangi saç trendlerinden yararlanıyor? Halen daha Yedi tepe Üniversitesinde tiyatro eğitimini sürdüren Atagül, saçlarında kahve tonlarında yararlanmayı seçerken aralara da ışık attırmayı tercih ediyor. Eğer saçlarınız Neslihan Atagül saç rengi olsun isterseniz tercih etmeniz gereken saç boyası renk tonları 0.6 tonları olmalı. 0.6-1 ve 7 tonları arasında kalan renkleri tercih eden Atagül, bu renklerden yararlanarak parlak ve doğal kahve tonlarında saçlara sahip oluyor. Yemyeşil gözlerine ışık saçan kahve tonlarının çok yakıştığını biz de kabul ediyoruz gerçekten.

Neslihan Atagül saç modelleri konusunda her zaman uzun saçı tercih edenlerden… Neslihan Atagül’ün ışıltılı saçlarını incelediğimizde çoğu zaman saç uçlarına doğru iri dalgaları, kimi zamanlarda da saç buklelerini tercih ettiğini görebiliyoruz. Özel gecelerde, davetlerde ve dizi sahnelerinde volümlü iri dalgaları ya da bukleleri tercih eden Atagül, günlük hayatındaysa kimi zamanlarda düz fönlü uzun küt kesimli saçlarla yansıyor fotoğraf karelerine.

Kimi zamanlarda da kalın bandanalarla saçlarını çevreleyerek tepeden dağınık topuzlar yaptığı da görülüyor. Makyaj konusunda da senenin trendi olan dağınık kaş stilini ve toprak tonlarındaki far ve rujları kullanmayı tercih eden Atagül, gözlerine kalın eyeliner çizgileri çekmeyi de ihmal etmiyor.

Neslihan Atagül Saç Modellerihttps://www.qkadin.com/neslihan-atagul-sac-modelleri.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here