Modanisa Eşarp Modelleri 2017

Tesettür giyim tarzını benimsemiş bayanların ilk tercihleri arasında yer alan Modanisa’dan eşarp kullanan bayanlara da çok şık eşarplar hediye edebilirsiniz. Eşarp kategorisinde çok fazla çeşit bulunduran Modanisa her yıl olduğu gibi 2017 yılında da tesettür giyim modasına yön veren bir çizgide ilerliyor.

Modanisa Düz ve Desenli Eşarp Modelleri

Eşarp kategorisinde görüp görebileceğiniz en çok renk çeşidi Modanisa web sitesinde yer alıyor. Düz renkli eşarp modellerine baktığınızda karşınıza en sık kullanılan klasik renklerle birlikte çok farklı renkler de çıkacaktır. Modanisa düz eşarp modellerinde hâkî, vizon, somon, açık mavi ve gri eşarplar dikkat çekiyor. Bunların yanında siyah, bordo, krem rengi gibi klasik renkteki modellerden de tercih edebilirsiniz. Modanisa’da birbirinden şık desenlerle tasarlanmış eşarpları görmeniz de mümkün.

Modanisa Şifon Eşarp Modelleri

Şifon kullanımı zor bir kumaş olsa da şık görüntüsüyle çoğu zaman tercih sebebidir. Modanisa’nın şifon eşarplarını kullanırken de saçınıza bone takarsanız; kaymayı engelleyebilirsiniz. Modanisa şifon eşarp modellerinde düz ve desenli alternatifler dikkat çekiyor. Büyük boy şifon eşarpların da bulunabileceği Modanisa’da şifonun her tonunu görmek mümkün.

Modanisa İpek Eşarp Modelleri

Modanisa’nın %100 ipekten ürettiği eşarp modellerinde canlı ve karışık desenler dikkat çekmektedir. Ancak sadelikten yanaysanız; desensiz ipek eşarp modellerini de bulabilirsiniz. Onlarca çeşit ipek eşarbı sitesinde barındıran Modanisa’da eşarpların farklı boylarını da görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here