Masajlar ve Vücudunuza Faydaları

Masaj kuşkusuz ki yoğun tempoda çalışan kişilerin gün sonunda ihtiyacı olan olmazsa olmazlarındandır diyebiliriz. Vücuttaki ağrılar ve yorgunluğun giderilmeside baş rol oynayan masaj için bu yazımda istanbulda gidip memnun kaldığım bir salondan sizlere bahsetmek istiyorum.

İnternetten yaptığım uzun araştırmalar sonucunda 10numaramasaj.com sitesine denk geldim ve kendileriyle önce telefon üzerinden iletişime geçtim, malum yorgunluğun en azından haftada 1 defa masaj ile nasıl giderebileceğim üzerine sorduğum soruda bana oldukça açıklayıcı ve anlayışlı bir uslupla yardımcı oldular sonrasında telefonla randevu alarak salonlarını ziyaret ettim, Ne tür masajlar yaptıklarını sorduğumda profesyonel olarak Thai, İsveç, taş, aroma ve medikal masajları başta olmak üzere Uzakdoğu masajlarının da yapıldığını belirttiler.

Hiç sıkılmadan hoş sohbetleri ile kişiye en uygun masaj tavsiyeleri oldukça güzel, amaçları kesinlikle size en pahalı masajı yapmak değil bu istanbul masözlerinin tek amaçları kalıcı müşteri kazanmak ve maksimum fayda sağlamak olduğunu anlayabiliyorsunuz.

Ayak sağlığı ve ayak masajının ne denli önemli olduğunu açıkcası hiç bilmiyordum ve yetkilinin bana anlattığı ayak masajı detaylarını duyunca gerçekten çok şaşırdım. Yaklaşık olarak 35-45 dakika arasında süren ayak masajlarının etkileri arasında yoğun tempodan arınma, stresi azaltma, kan akışını ve kan dolaşımını hızlandırma ve vücut ağrılarını gidermek gibi etkileri mevcut.

Merkezde Thai, Lomi Lomi, İsveç, Çin, Ayurveda gibi muhteşem masajları da yaptıklarını ele alasırsak bu merkezi ziyaret etmenizde fayda var.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here