Marmaris’te Keyifli Dalış Yapmanın Adresi

Site Marmaris’e yapılacak turlar hakkında bilgi veriyor. Firma olarak 1997 yılında beri Marmaris turları ile ilgili bilgi verici hizmet veriyorlar. Site üzerinden turları inceleyip rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Firma olarak önceden para ödemenizi istemiyorlar turlar için gerekli olan ücretleri tur zamanında yetkililere verebiliyorsunuz. Firmanın hizmetleri arasında çeşitli tur seçenekleri, özel turlar, araç kiralama, hava alanı transferleri ve konaklamalı tur seçenekleri bulunuyor.

Tur Seçenekleri

Müşterilerine firma olarak safari turları, aile turları, tekne turları, dalış turları gibi tur çeşitleri sunuyorlar. Günü birlik olan bu turlar kaliteli zaman geçirmeniz için yarar sağlıyor. İsterseniz at safari turu ile binmenin keyfine varıyorsunuz. İsterseniz Sedir adasına düzenlenen tekne turları ile gününüzü değerlendirebiliyorsunuz. Adayı gezmiş oluyorsunuz. İsterseniz bu turlar yardımıyla balık da avlayabilme imkanı sağlıyorlar. Rafting sporuna ilginiz varsa Marmaris turları yardımıyla rafting yapma imkanı veriyorlar. Mehtaplı gecelerin tutkunuysanız firma olarak sizlere mehtap turu imkanı da veriyorlar.

Arkadaşlarınız veya kendiniz Marmaris dalış turu yapabiliyorsunuz. Dalış eğitiminiz yoksa eğer 3 günlük dalış eğitimi de veriyorlar. Marmaris denizaltı turunu seçerseniz eğer hem tekne turu yapmış oluyorsunuz hem de su altında güzel vakit geçiriyorsunuz. Daha birçok olan tur çeşitlerinden istediğinizi seçtiğiniz takdirde ücretlendirme bilgilerini veriyorlar. Sizlerde rezervasyon yaptırdıktan sonra tur gününde ücretinizi ödeyerek turlara katılabiliyorsunuz. Turlar için Marmaris’e geldiğinizde araç kiralama imkanınız da oluyor ve motosiklet, atv motor, jeep ve araba kiralayabilirsiniz. Firma olarak kiralanan araçlar otellerde müşterilere teslim ediliyor tatil veya tur bitiminde ise otellerden geri alınıyor.

Su Sporları

Firmanın Marmaris turları dışında çeşitli su sporlarını yapma olanağınız oluyor. Jest ski kiralama, sürat motoru kiralama, flyboard, su kayağı ve parasaling gibi çeşitli su sporlarına başvurup güzel vakit geçirebiliyorsunuz. Adrenalin tutkunu iseniz bu sporlardan birini seçebiliyorsunuz. Sporlarını fiyatlarında değişiklik gösteriyor. Sporlar için gerekli önlemler alınarak sorun çıkmasının önüne geçiyorlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here