Koton Elbise Modelleri 2015

2015 Koton Straplez Elbiseler

Ülkemizin kaliteli ve yeni trend ürünleri ile her zaman bayanlar tarafından öncelikle tercih edilen markaları arasında yer alan Koton, 2015 elbise modelleri ile yine sezona bomba gibi bir giriş yaptı. Her sene olduğu gibi bu sene de yaz aylarının başında yeni sezon koleksiyonunu gerek defileler, gerekse de reklam filmleri ile tanıtan Koton markasının 2015 yılında en çok ilgi görecek elbise modellerini ise sizler için bir araya getirerek, fiyatlarını aktarmak istedik.

2015 Koton Kısa Elbise Modelleri

Koton mağazalarında 2015 yılının ilk olarak dikkat çeken elbise modelleri arasında mini çeşitler yer alıyor. Her sezon olduğu gibi 2015 yaz ve sonbahar aylarında çok fazla tercih edilecek kıyafetler arasında yer alacak olan kısa elbise modelleri Koton markasının koleksiyonunun da baş köşesinde yer alıyor.

2015 Koton kısa elbise modelleri arasında çeşit fazlalığı ise hem dikkat çekiyor, hem de beğeni kazanıyor. Her kesime hitap edecek olan işlemeli ve süslemeli kısa elbise modellerini dilediğiniz her ortamda rahatça kullanabilecek, güzellik yarışında kendinizi geride kalmış hissetmeyeceksiniz. Koton 2015 kısa elbise fiyatları ise 39 liradan başlayacak ve 99 liraya kadar çıkacak.

2015 Koton Boydan Elbise Modelleri

Her sene en çok rağbet gören elbiselerden biri de boydan modeller. Hem daha rahat olduğu için hem de daha şık olduğu için ilgi çekmekte olan boydan elbise modelleri 2015 yılında Koton markasının koleksiyonunda da en güzel tasarımlar ile yer alacak. Özellikle ince askılar ile hazırlanan boydan elbise modelleri ferahlığın temsilcisi olacak.

2015 Koton boydan elbise modellerine göz attığımızda ise çiçek desenleri ile süslenen pek çok model görüyoruz. Cıvıl cıvıl bir yaz ve sonbahar ayı geçirmenizi sağlayacak olan çiçek desenleri ile süslü boydan elbise modelleri Koton mağazalarında çok uygun fiyatlara sizi bekliyor olacak. Şuanda Koton mağazalarındaki indirimden yararlanarak boydan elbiselere 119 liraya sahip olabileceksiniz.

2015 Koton Straplez Elbise Modelleri

Genellikle gece görüşmeleri, iş toplantıları ve partilerde tercih edilecek olan straplez elbise modelleri hem mini hem de uzun çeşitleri ile Koton mağazalarında ve internet sitesinde sizi bekliyor. Tüm dikkatleri üzerinize çekeceğiniz straplez elbise modelleri ile güzellik yarışında tüm bayanların önüne geçebileceksiniz.

2015 Koton straplez elbise modelleri pek çok farklı tasarımı ile dikkat çekecek. Özellikle taşlar ve pullar ile hazırlanan mini straplez abiyeler çok fazla dikkat çeker iken genç ve fi fiziğe sahip olan bayanlar 199 liraya bu elbiselere sahip olabilirler.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here