Koton 2015 Erkek Gömlek Modelleri

Erkekler için şık ve dikkat çekici olmak bayanlar kadar önemlidir. Son yıllarda kendilerine dikkat etmeye özen gösteren genç ve yetişkin erkekler için Koton mağazalarında 2015 koleksiyonu ile birlikte dikkat çekecek olan erkek gömlek modellerini tanıtmak istiyoruz.

Koton Erkek Gömlekleri
Koton Erkek Gömlekleri

Kaliteli ürünleri ile sadece bayanlar için değil erkekler içinde pek çok yenilikçi tasarımlar hazırlayan Koton markasının 2015 koleksiyonunda yer alan erkek gömlek modelleri, gerek gün içerisinde, gerek iş hayatında, gerekse de katılacağınız özel günlerde ve organizasyonlarda tercih ederek ne kadar farklı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Koton 2015 Erkek Gömlekler

2015 Koton Erkek Gömlekleri
2015 Koton Erkek Gömlekleri

Erkek gömlek modellerinde çeşitlerin az olması biraz seçimi kolaylaştırır iken hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde erkekler tarafından en çok tercih edilen erkek gömlek modelleri arasında kareli gömlekler yer alacak. Gerek hakim yaka gerekse de normal yakaya sahip olan kareli gömlekler pek çok farklı renk ile Koton mağazalarında siz erkekleri bekliyor olacak. Hem kot pantolonlar ile hem de keten ve kumaş pantolonlar ile giyebileceğiniz kareli gömlekler ile güzel bir kombin hazırlamanız mümkün.

2015 Koton Erkek Gömlek Modelleri

Koton 2015 erkek gömlek modelleri arasında daha sade ve düz çeşitlerde yer alıyor. Özellikle takım elbiselerin içerisinde veya sadece pantolon ile tercih edilebilecek tek renk gömlekler kaliteleri ile erkeklerin tercihi oluyor. Hem uygun fiyatlara sahip olması hem de kaliteli olması ile de göz alacak olan erkek gömlek modelleri her sene trendler arasında yer alarak tercih edilecek.

2015 Koton Erkek Gömlek Modelleri
2015 Koton Erkek Gömlek Modelleri

2015 Koton Erkek Gömlek Fiyatları

Hem kaliteli hem de şık giyinmek istiyorsanız Koton mağazalarından satın alabileceğiniz erkek gömlek modellerinin fiyatları 39,99 lira ile 59,99 lira arasında değişiklik göstererek sizlere sunulacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here