Kediler İçin Mama Tavsiyeleri

Petbesinleri, ilk olarak veteriner klinik olarak kurulmuş ve daha sonra kliniğe gelen müşterilerin taleplerinin artması ile web sitelerini kurmuşlardır. Kurdukları web sitelerinde hayvan dostlarına özel besinlerin satışını yapıyorlar.

Evinizde beslediğiniz ya da hayvan sever olarak yardımda bulunduğunuz kedilere en iyi mamayı almak için fazla gezmenize ya da araştırmanıza gerek yok. Petbesinleri sizler için en kaliteli mamanın satışını yapıyor. İnternet sitelerinde tüm dünyada kullanılan en güvenli kedi mamaları bulunuyor.

Petbesinleri kedi mamalarının yanı sıra köpek maması, pet eczanesi, mama yardımı ve tedavi yardımı gibi seçenekler ile de hizmet veriyor.

Kedi Maması Kriterleri

Petbesinlerinin web sitesinde tüm kedi cinslerine göre mama seçenekleri bulunuyor. Konserve kedi maması, kedi ödülleri, yavru ve yetişkin kedi mamalarının birçok çeşidi vardır. Arayıpta bulamadığınız tüm kedi maması markaları temin edilebiliyor. Ayrıca kedinizin yaşına ve kilosuna uygun olarak verebileceğiniz mamalar satışa sunuluyor.

Web sitesinde bulunan mama yardımı bölümünden barınaktaki kedilere konserve mama ve ek besin takviyesi alabilirsiniz.

Petbesinleri’nden Alışveriş İmkânı

İstediğiniz kedi mamasını petbesinleri.com.tr adresinden temin edebiliyorsunuz. Üstelik ilk alışverişinize özel % 10 indirim hakkı kazandırıyorlar. Bu indirim için kupon kodunun olduğu alana MERHABA yazmanız yeterli olacaktır. Böylelikle kedi dostunuza en güvenli ve kaliteli mamayı alırsınız.

Web sitesinden alınan ürünler aynı gün kargoya verilir. Mesaj yolu ile size iletilen kargo takip numarası ile kargonuzu an be an takip edebiliyorsunuz. Anlaşmalı olan kargo şirketi kapınıza kadar siparişlerinizi getiriyor. Firmanın şimdilik yurt dışına hizmeti bulunmuyor.

Yapılan alışverişler kredi kartına on iki ay taksit yapılıyor. Alınan ürünler için 0542 303 93 07 numaralı çağrı merkezi sabah 9.00 ile akşam 18.00 arasında destek verir.

Detaylı Bilgi : petbesinleri.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here