Kayra Giyim 2015 Pardesü Modelleri

Pardesü, kapalı giyinen tüm bayanların en önemli kıyafetleri arasında yer alır iken hem yaz aylarında hem de kış aylarında ilgi çekiyor. 2015 Kayra Giyim pardesü modelleri de kapalı bayanlara hem kaliteli hem de yeni trend çeşitleri sunacak. Yeni sezon katalogu ile hem reklam filmlerinde hem de defilelerde dikkat çeken Kayra Giyim’in en güzel ve en çok satan pardesü modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz.

Kayra Giyim 2015 Pardesü Modelleri
Kayra Giyim 2015 Pardesü Modelleri

Boncuk işlemeleri ile dikkat çeken ve ekru rengi ile her kıyafetinize uyum sağlayacak olan pardesü, Kayra Giyim’in en gözde modelleri arasında yer alacak. Yeni sezonun en iddialı modelleri arasında yer almakta olan bu pardesü modeli aynı zamanda kaliteli kumaşı ve uygun fiyatı ile de bayanlar tarafından tercih edilecek. Ekru renkli ve boncuk işlemelere sahip olan pardesünün fiyatı ise 229,98 lira olacak.

Kayra Giyim Pardesü Modelleri 2015
Kayra Giyim Pardesü Modelleri 2015

Haki rengi, ince kemeri ve omuz bölgesinde yer alan süsmesi ile dikkat çekecek olan Kayra Giyim pardesü modeli sade olmak isteyen bayanların tercihi olacak. Her ortamda şık ve güzel olmak için tercih edebileceğiniz bu pardesünün fiyatı ise yine 229.98 lira olacak.

2015 Kayra Pardesü Modelleri
2015 Kayra Pardesü Modelleri

Kayra Giyim’in 2015 yılının yeni sezonunda yer alan pardesü modelleri sadelikleri ile dikkat çeker iken yeni sezon ürünlerinden biri de çıt çıtlı pardesü olacak. Bej rengi ile sizlere sunulan ve 38 ile 46 beden arasında bulunan bu ürünün fiyatı yine 229,98 lira olacak. En uygun fiyatlar ile sizlere sunulacak olan pardesüler arasından diğer modellere aşağıdaki galerimizden daha detaylı bir şekilde göz atabilirsiniz.

 

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here