Karmen 2018 Halı Modelleri ve Fiyatları

Halı markaları arasında ilk sırada yer alan ve farklı tasarımları ile göz dolduran Karmen, 2018 yılı halı modelleri ve fiyatları ile yine en çok tercih edilen markalar arasında dikkat çekecek. 2018 Karmen halı modelleri arasında salon, oturma odası ve yatak odalarında tercih edebileceğiniz halılardan bahsetmek istiyoruz. 2018 Karmen halı modelleri şık renkleri ve desenleri ile tüm mobilya ve perdeler ile uyum içerisinde şık bir yaşam alanına sahip olmanıza yardımcı olacak.

Karmen 2018 halı modelleri arasında ilk olarak üzeri kabartmalar ile hazırlanan halılar yer alacak. Şık ve dikkat çekici görünüme sahip olacak olan kabartma desenli halı modelleri uygun fiyatları ile göz dolduracak. Her sene kabartmalı halı modelleri markaların kataloglarında ilk sırada yer alacak iken bu senede Karmen mağazalarında özellikle bayanların beğenisini kazanacak. Her odada rahatlıkla tercih edebileceğiniz kabartma desenli halı modelleri 29 liradan başlayan m2 fiyatlarına sahip olacak.

2018 Karmen halı modellerinden bir diğer popüler seçenek ise şagi halılar olacak. Son yıllarda dikkat çeken ve çok fazla tercih edilen şagi halısı evlerin hemen hemen tüm odalarında yer alacak. Püsküllere sahip olacak olan şagi halılar pek çok farklı renk tasarımı ile göz alacak.

Karmen markasından 2018 yılında halı alacak olanlara son olarak samur halı modellerine göz atmalarını önermek istiyoruz. Altları yapışkan olan ve inceliği ile dikkat çekecek samur halı modelleri yeni sezonda göz alan halı modelleri arasında yer alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here