İnci 2015 Ayakkabı Modelleri

Ülkemizin en kaliteli ayakkabı markaları arasında yer alan İnci 2015 yılı için hazırladığı birbirinden güzel ayakkabı modelleri ile bayanların dikkatini cekmeyi başaracak. Her zaman trendleri takip eden ve bu doğrultuda da tasarımlarını hazırlayan İnci markasının yeni koleksiyonunda özellikle taş işlemeli ayakkabılar ve desenli ayakkabılar bayanlar tarafından tercih edilecek. 2015 modasına ayak uydurmak isteyen bayanların ilgi gösterecekleri bu ayakkabılar sadece görsel olarak değil kalite olarak da uzun yıllar boyunca sorunsuz kullanabileceğiniz ayakkabılarınız arasında yer alacak.

2015 İnci Abiye Ayakkabı Modelleri

2015 yılının hem yaz aylarında hem de kış aylarında düzenlenecek olan düğün, parti, iş yemeği ve diger organizasyonlarda abiyeleriniz ile hoş uyum sağlayacak taş işlemeli abiye ayakkabılarına göz atmalısınız. Yüksek topuklu olacak olan abiye ayakkabılarını süsleyerek olan taşlar daha dikkat çekici olmasını ve göz almasını sağlayacak. Parlak taşların daha zarif ve çekici göstereceği abiye ayakkabısı modelleri uygun fiyatları ile de her bütçeye hitap edecek.

İnci 2015 Ayakkabı Modelleri
İnci 2015 Ayakkabı Modelleri

2015 İnci abiye ayakkabı modelleri arasında taş işlemeli abiye ayakkabıları ile birlikte dantel işlemlere sahip olan ayakkabılarda İnci mağazalarında ve internet sitesinde dikkat çekecek. Bayanların abiye elbise modelleri ile daha güzel ve uyumlu hem de daha modern ve şık göründüğü için dantel işlemler ile süslenmiş abiye ayakkabı modellerine ilgi gostereceklerini söyleyebiliriz. 2015 İnci Ayakkabı Modellerinin fiyatları ise 90 liradan başlayacak ve tasarımlarına göre 399 liraya kadar çıkacak.

2015 İnci Babet Modelleri

Yaz aylarında bayanların pek çok kombinde tercih ettikleri babet modelleri 2015 yılında İnci markasına birbirinden güzel çeşitleri ile dikkat çekecek. Hem daha rahat olduğu için hem de tüm kıyafetler ile uyum sağladığı için tercih edilen babet modellerine sizde İnci markasının kalitesi ile ulaşabilirsiniz.

İnci Babet Modelleri
İnci Babet Modelleri

2015 İnci babet modellerine göz atar iken özellikle çiçek desenleri ve taş işlemeleri ile hazırlanan babet modellerine ekstra göz atmanızı öneririz. Çünkü bu babet modelleri 2015 yılında en çok tercih edilecek ayakkabı modelleri arasında yer alır iken aynı zamanda her kombin ile de uyum sağlayacak. İnci 2015 babet modellerinin fiyatları 80 lira ile 200 lira arasında olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here