İlişkilerde Kadınların Yaptığı Hatalar

Her insan doğası gereği mükemmel bir yaratık olmadığı için mutlak suretle hata yapmaktadır. Ancak kadın ile erkek iki farklı dünyanın insanlarıdır. Yaşanan ilişkide peki kadınlar erkeklere karşı hangi hataları yapıyor ?

iliskide-mutluluk-
Anne Rolünü Fazla Oynamak

Günümüzde tabi ki anne olmak tartışılmaz kutsal bir durumdur. Şu an hangi topluma bakacak olursanız olun, annelik kimliğinin vermiş olduğu aseksüelite bulunmaktadır. Fakat bu kimliğinizden yatak odasına girmeniz durumunda uzaklaşmanız gerekiyor.

İlişkinin gizemini kaybetmek

Bir kadının sık olarak yapmış olduğu hatalarından bir tanesi ise erkek arkadaşı ve ya kocasına en yakın kız arkadaşı ya da kankası gibi hareketler sergilemesidir. Birden fazla kadın ilişkisi boyunca erkek ile her şeyini paylaşır. Oysa ki kadının olduğu gibi erkeğinde ayrı bir dünyası mevcuttur.

Kendi bedeninde kusurlar bulmak

Erkek partneriniz sizi olduğunuz gibi beğenerek sevdi. Sizde aynı partnerinizin olduğu gibi kendinizi beğenmeniz ve sevmeniz hayatınızı kurtaracak kadar önemli pozisyonda. Şu unutulmamalıdır ki kendisini sevmeyen bir kişiyi bir başkasının sevmesi mümkün değildir.

Başka kadınlara karşı aşağılayıcı hakaretlerde bulunmak

Bir başka insanı ister bedensel özellikleriyle isterse de kişisel özellikleriyle aşağılayıcı hakaretler de bulunulmak hoş karşılanacak bir durum değildir. Sürekli olarak kendinizi mükemmel görmek ve başkalarını eleştirmek partnerinizi rahatsız edecektir.

Partnerinize yeterli özeni göstermemek

Günümüzde her erkek tabi ki beğenilmek ve adam yerine konularak önemsenmek ister. Kadının kendisine saygı duymasını ister. Kadın tarafından sadece davranış olarak değil kendisine bakılmasını, özen gösterilmesini bekler. Akşam eve geldiğinde kadınının kendisini çeşitli sürprizler ile karşılamasını hayal eder.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here