Göz Altı Işık Dolgusu Nasıl Bir İşlemdir

Son zamanlarda göz altı ışık dolgusu ankara olarak yapılan işlem aslında göz altı oluğu bölgesine bilinen klasik bir dolgu yapılması işlemidir. Bu alana hyalüronik asit içeren dolgular verilerek bu uygulama yapılır. Ameliyat dışı bir estetik uygulamadır.

Göz altı oluğu bölgesi yaşla beraber yanak aşağı kayarsa daha belirgin hale gelir. Bu durumda daha yorgun bir görüntü ortaya çıkar. Aynı zamanda bu alanda morlukların olmasıda bizi yorgun, uykusuz olarak gösterir.

Çeşitli tekniklerle yapılabilir. Kanül tekniğinde bir iki noktadan girilerek bu işlem yapılır. Kanülün ucu künttür. Daha az morluk yapabilir. Dolgu ile beraber gelen enjektörlerlede bu uygulama yapılabilir. Çok ince iğnelerdir.

Çökmeye etkisi hemen farkedilir. Derecede olabilir. Zamanla daha iyi hale gelir. Morluk etkisi ise ilerleyen zamanlarda daha iyi hale gelir.

Göz altı ışık dolgusu ankara göz kapak bölgesinden göz kapak estetiği ankara istemeyen hastalar için bir alternatif olabilir. Yaklaşık 10-15 dk sürer. Morluk şişlikler olabilir. Geçicidir. Bunun dışında iyileşme kişisel olarak farklı olabilir.

Göz altı ışık dolgusu ankara fiyatları değişkendir. Tecrübe kullanılan malzeme önemlidir. En doğru bilgiyi doktorunuz verecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here