Ev Dekorasyonunda Aydınlatma Modelleri

yatak odası aydınlatma

Yeni eve taşınmak, eşyaları yerleştirmek ve badana işleri… Hepsinin arasında aydınlatma işleri unutuluyor ya da önemsenmiyor ancak ev dekorasyonunda aydınlatma çok önemlidir. Evin bölümlerine göre aydınlatma seçmek ise en mantıklı karar. Örneğin mutfakta yemek yaparken aydınlık alanı tercih edebilirsiniz fakat bu, gece su içmeye kalktığınızda pek hoşunuza gitmeyebilir.

Ankastrelerinizin, dolaplarınızın rengine göre aydınlatmayı ayarlamanızı tercih ederim. Çünkü böyle yaparsanız mutfağınızda vakit geçirmekten haz alırsınız ve ortam sizi boğmaz. Salonlar ise en çok zamanımızın geçtiği yerler. Burada ise tavanın ortasından hoş bir avize indirmek hem görsel olarak iyi bir izlenim verir hem de bir çok lamba takmaktan çok daha tasarrufludur. Çalışma odalarınızda uygulayabileceğiniz en akıllıca taktik; sadece masanızı aydınlatmaktır. Böylelikle dikkatinizi daha rahat toplayıp konsantre olmanızı kolaylaştırırsınız. Kitaplığınıza loş bir ışık yansıtmayı da düşünebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Aydınlatma Modelleri
Yatak odanızda romantiklik istiyorsanız tavana led ışık ya da sarkıtma yöntemini deneyebilirsiniz. Yok ben ayrıca görsele de önem veririm diyorsanız sizin için yatak odası avizelerini önerebilirim.
Eviniz sizin zevkinizdir. Zevkinizi inşa ederken aydınlatmaya önem verin. Bir başka yazıda görüşmek üzere sevgiyle kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here