Ev Dekorasyonu için Bahar Trendleri

Bahar ayına girilmesiyle birlikte, bu mevsimin yansıtmak istediklerini evinize yansıtabilirsiniz. Ufacık yapılacak dokunuşlar ile evinizde bahar havası yaratmak çok kolay.

İlkbahar mevsimi yazın habercisi olduğu için güneşin yüzünü göstermesi ile beraber enerji ve motivasyonun da artmasına neden oluyor. Bu artış gören enerjiyi evinize yansıtmak istiyorsanız, ilk olarak bulunmuş olduğunuz ortama sıcaklık, derinlik ve doku katacak unsurları bir araya getirerek işe başlayabilirsiniz. Bu durumda ise ortam içerisinde kullanımı yapılacak malzemeler önem kazanıyor. Örneğin ayna, ahşap ve döşemeler evinizde başrol oyuncusu olarak konumlanmış oluyor.

ev dekorasyon bahar

Oturma odasında ise daha canlı renkler ya da desenli döşemeler kullanılmış olan kanepeleri tercih ederek, bahar mevsimine hızlı bir geçişinizi sağlamanız mümkün. Özel olarak belirtmek gerekirse, yeşil, sarı, kırmızı ve mavi gibi sıcak tonlarda seçim yapmaya özen gösterin.

bahar ev dakorasyon trend

Oturma ve yemek odanız bir arada yer alıyorsa, kanepeleriniz de düşünmekten yana değilseniz, masa etrafına yerleştirmiş olacağınız çeşitli formlarda sandalyeler ile baharın esintisini evinize taşıyabilirsiniz.

Ahşaptan dokunmuş olan yemek masaları, ilkbahar ve yaz mevsiminde enfes bir dekorasyon olacaktır. Çünkü ahşap masalar, çeşitli materyaller ile yapılmış olan sandalyeler ve bencler ile bir arada kullanılma imkanına sahiptir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here