En Güzel Tesettür Abiye Modelleri 2018

Tesettür abiye modelleri pek çok kişi tarafından tercih edilen ve beğeni ile giyilen ürünler arasında yer alıyor. Bu yazımızda tesettür abiye modelleri hakkında detaylı bilgiler ve bazı alternatif tesettür abiye modellerini sizlere sunmak istiyoruz.

Sadelik Ön Planda

Tesettür abiye modellerinde pırıltılı ve ihtişamlı şeyler giymeliyim gibi bir hissiyatına kapılmayan. Sade tesettür abiye modelleri ile de zarifliği ve şıklığı gayet kolay bir şekilde yakalayabilirsiniz.

Özel davetlerde, gece gezintilerinde tesettürlü bayanlar tarafından en çok tercih edilen abiye modelleri oluyor. Uygun ve şık abiye modelini seçmek bir yana seçtikten sonra hazırlanma aşamasında oldukça yorucu zamanlar geçiriliyor. Ama tabiki de öncelikli olan bu davetiyelere giderken giyilecek ve hoş bir şekilde dikkat çekecek bir abiye modeli bulmak.

Tesettür Abiye 2018

Işıltılı İşlemeler Oldukça Trend

Bu sezon tesettürlü abiye modellerinde en dikkat çekici unsurlar üst kısmı dar olmasına karşın etek kısmından itibaren aşağıya doğru inildikçe bollaşan dökümlü modeller. Bunların yanı sıra kemer ve özellikle kollarda yapılan ışıltı işlemeler de dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Sezonun Trend Renklerine Uygun Abiyeler

Son yıllarla birlikte tesettürlü abiye modellerinde canlı renklere de sıkça verilmekte. Bu sezonda canlı renkler ön planda tutuluyor. Bu sayede tesettürlü abiyelerde dönemin trend renklerini içerisinde barındırmış oluyor.

Ceket ve Etek Kombini Rafa Kaldırılıyor!

Canlı ve farklı tasarımlarının yanı sıra sadeliği ve zarifliği ile de bu sezona damgasını vuran abiye modelleri, tesettür kullanan ve abiye giymeyi seven bayanlar için oldukça güzel seçenekler sunuyor. Pek çok ünlü tasarımcı ve modacı tesettürlü abiye modellerine olan ilgi gösteriyor ve tasarımlarında bu modellere yer veriyor. Bu sayede ceket ve etek kombininden sıkılan bayanlar yeni ve şık bir stile adım atıyorlar.

Siyahın Yanı Sıra Trend Renklere Yer Verin

Tesettürlü bayanların abiye modellerinde en çok tercih ettiği renklerin başında hiç kuşkusuz siyah geliyor. Siyah rengin yanı sıra krem gibi renkler ve bu renklerin tonları da yine çokça tercih ediliyor. Tesettürlü abiye modellerini seçerken sezonun trend renklerine uygun seçimler yapmaya ve sade bir abiye modeli seçmeye özen göstermenizde fayda var. Bu sayede istediğiniz şıklığa ve zarifliğe kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Yeşil Tesettür Abiye Modelleri 2018

Siyah Tesettür Abiye Modelleri 2018

Siyah Pudra Tesettür Abiye Modelleri 2018

Siyah Beyaz Tesettür Abiye Modelleri 2018

Mint Yeşili Tesettür Abiye Modelleri 2018

Mavi Tesettür Abiye Modelleri 2018

Ekru Tesettür Abiye Modelleri 2018

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here