Diesre Kaban Modelleri 2017

Tesettür giyim denince akla gelen isimlerden olan Diesre, kaban modellerini tasarlarken daha geniş bir kitleye hitap ediyor. Diesre kaban modellerini tarzına uygun bulan herkes rahatlıkla tercih edebilir. Diesre kaban modellerinin tasarımlarında pek çok farklı isim dikkat çekiyor. Kış aylarında hem şık görünmek hem sıcak kalmak için çeşitli özelliklerle donatılmış Diesre kabanları tercih edebilirsiniz.

Diesre Kapitone Kaban Modelleri

Kapitone kabanlar uzun yıllardır mağaza vitrinlerindeki yerini korumayı başarıyor. Doğal bir hareket katan kapitone görüntüsü ile kabanlar daha şık görünebiliyor. Diesre’nin kapitone kabanlarında ayak bileğine yakın bir boy tercih edilmiş. Lacivert, bordo ve siyah gibi klasik kış renklerinde kapitone kabanları Diesre’den tercih edebilirsiniz.

Diesre Kaşe Kaban Modelleri

Kaşe kabanlar daha klasik tarzda uygun kaban modelleri olarak dikkat çekiyor. Diesre kaşe kabanları, kaşenin klasik çizgilerinde tasarlanmış. Vizon, siyah gibi klasik kaşe kaban renklerini görebilirsiniz. Diesre kaşe kabanlarının bazılarında yaka detaylarına da yer vermiş. Özellikle yakasında kürk detayı bulunan kaşe kabanlar oldukça dikkat çekici kaban modellerinden. Bunlara ek olarak yırtmaç detayı olan kaşe kabanları da görebilirsiniz.

Diesre Keçe Kaban Modelleri

Kaşe kaban türüne çok benzeyen keçe kaban modellerinde siyah ve bordo gibi kış renkleri dikkat çekiyor. Keçe kaban modellerine genellikle hakim yaka tercih edilmiş. Önlerde cep tercih edilerek tasarlanmış keçe kabanlar bu özellikleriyle de oldukça kullanışlıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here