Dezpack Dietto Nasıl Kullanılır?

Dez programı başlangıç ve devam kürlerinden bir araya gelmektedir. 16 günlük kür 2 gün başlangıç ve 14 gün devam kürleri yer almaktadır. 30 günlük kür uygulaması ises 2 gün başlangıç ve 28 gün devam kürü olarak bulunaktadır. Dezpack Dietto diyet setlerinin başlangıç ürünleri gün içerisinde 3 saat ara ile 5 kere yarım yağlı ya da yağsız süt ve yoğurt ile bir araya getirerek tüketebilirsiniz. Başlangıç öğünleri içerisinde her biri süt veya yoğurtla bir araya getirildiği zaman 226 Kcal’a denk gelmektedir. Toplam olarak 5 öğün içerisinde yaklaşık olarak 1130 Kcal olmaktadır. Devam evresi içerisinde ise sabah kahvaltıdan sonra 5’er saat arayla iki farklı şekilde tüketebilirsiniz. Her öğün Dez ürününü yarım yağlı veya yağsız süt ile kullanabilirsiniz. Dez kalori oranı ile öğünlerde alınması gereken tüm besinleri alabilirsiniz. Hem başlangıç hem de devam evresi içerisinde öğün arasında açlık hissi olduğu takdirde yeşil sebzeler düşük oranlarda Dez tüketilebilir.

Dezpack Dietto Faydaları

Dez içeriğinde yer alan yüksek lif deposu ile tokluk hissi sunmaya devam ederek daha hızlı ve sağlıklı kilo vermenizi sağlamaktadır. Düşük kalori miktarı ile metabolizma üzerinde içerisinde ki minerallerden dolayı enerji verici özelliği yer almaktadır. Dezpack Dietto sağlıklı ve doğal bir zayıflama ürünü olarak bilinmektedir. Vücudun ihtiyacı olan tüm besin öğelerini içermektedir.

Vücudun sağlığını en iyi şekilde koruması ve günlük aktivitelere kolayca devam edebilmesi için besin değeri yüksek diyetler gerekmektedir. Dezpack dietto içerisinde yer alan besin öğeleri ile hızlı bir şekilde zayıflamanıza, zayıflama sırasında sadece yağ dokusundan kaybetmenize ve günlük enerjinizin azalmamasına olanak tanımaktadır. Diyet listesi içerisinde yer alan besin öğeleri kadar bu öğelerin doğru dağılımı da kilo vermenize yardımcı olmaktadır.

Vitamin ve Mineraller

Vitaminler yağ üzerinde çözünen ya da yağda çözünemeyen vitaminler olarak ki durumda yer almaktadır. Yağ içerisinde çözünen vitaminler vücut üzerinde depo edilmesinden dolayı vücuda alınmadıkları zaman, kendi deposundan kullanır. Ancak su içerisinde çözünen vitaminler depo edilmemektedir. Bu durumda vücudun her gün düzenli şekilde Dez alması gerekmektedir.

Mineraller sahip olduğumuz vücudumuzun kendi kendine bir araya getirmediği, dışardan alınması gerekli inorganik maddeler olarak yer almaktadır. Dez diğer besin maddelerinin sindirilmesine ve doğru kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Dezpack Dietto günlük alınması gereken vitamin ve mineralleri içermektedir. Klasik diyet listesi uygulanması ile vitamin ve mineral eksikliklerini önlemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here