Çocuklar için Gelinlik Modelleri 2015

Gelinlik, sadece evlenecek olan bayanlar tarafından değil küçük çocuklar tarafından da tercih edilen, aileler tarafından satın alınan kıyafetler arasında yer almakta. Katılacakları yakınlarının düğününde küçük çocuklarının heveslenmesi ile giymek istedikleri gelinlikleri giyim mağazalarından satın alabilecek olan aileler, evlenecek olan bayanlar kadar güzel gelinlik modellerini çocukları için tercih edebilirler. İşte küçük çocuğunuzun heves ettiği ve sizinde tercih edebileceğinizi düşündüğümüz 2015 çocuk gelinlik modelleri;

12 Yaş Gelinlik Modelleri

Küçük çocuklar için gelinlik modelleri arasında ilk olarak 12 yaş gelinlik modellerini tanıtmak istiyoruz. Henüz yeni yeni genç kız gibi hissetmeye başlayan çocuklar hareketli bir gün geçirecekleri için kabarık gelinlikler tercih edilmeli.

Çocuklar için Gelinlikler
Çocuklar için Gelinlikler

12 yaş gelinlik modelleri arasından seçerken beyaz renk ile birlikte pembe veya kırmızı renklere sahip olan 12 yaş gelinlik modelleri de tercih edilebilir. Bu sayede çocuğunuz kendini daha farklı ve daha özel hissedecek, kendine güveni gelecektir. 12 yaş gelinlik fiyatları 190 liradan başlayan fiyatlara sahip olacak.

13 Yaş Gelinlik Modelleri

Çocuklar için gelinlik almak isteyen aileler 13 yaşında çocukları için biraz daha mini gelinliklere göz atabilir. Çocuğunuzun hem daha güzel görünmesini sağlayacak hem de şık ve rahat olmasına yardımcı olacak mini gelinlikler 13 yaş gelinlik modelleri arasında dikkat çekecek.

2015 Çocuk Gelinlikleri
2015 Çocuk Gelinlikleri

13 yaş gelinlik modelleri, son yıllarda bazı parlak taşlar ile süslenerek hazırlanır iken sizde daha hareketli ve gösterişli bir gelinliği bebeğinize almak istiyorsanız bu modellere göz atabilir, seçim yapabilirsiniz. 13 yaş gelinlik fiyatları ise 200 liradan başlayacak.

14 Yaş Gelinlik Modelleri

Genç kız olan çocuğunuz artık kendi gelinlik modelini seçebilir. Bu dönemlerde çocuğunuz için tercih edebileceğiniz gelinlikler arasında balık gelinlikler ve düz gelinlik modelleri daha modern bir görünüm sağladığı için ilgi çekecek.

Çocuklar için Gelinlikler 2015
Çocuklar için Gelinlikler 2015

14 yaş gelinlik modelleri hemen hemen tüm giyim mağazalarında ve moda evlerinde yavaş yavaş yer almaya başlar iken fiyat olarak da 260 liradan başlayan rakamlara sahip olacak. Daha modern ve şık olacak gelinlikler ile kızınız düğün gecesinin yıldızı olabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here