Başak Parlak Saç Modelleri

Sevilen dizi şevkat yerimdar’ın güzel oyuncusu Başak Parlak, Esin karakteri ile yeni sezonda diziye yine güzelliği ile damga vuracak gibi görünüyor, 10 ağustos 2018 itibariyle ekranlara dönmesi beklenen dizinin 45.bölümü merakla bekleniyor.

Şevkat yerimdar dizisinin Esin karakterini başarıyla canlandıran oyuncu Başak Parlak dizide aldığı rolünün yanı sıra giydiği kıyafetleri, makyajı ve saç stilleri ile herkesin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ekranların en sevilen isimlerinden biri olan Başak Parlak hem kıyafet tarzı hem de renkleri ile göz doldurmaktadır. Gösterişli ve hoş bir fiziğe sahip olan güzel oyuncu tüm bunların yanı sıra eşsiz bir saç rengine sahiptir. Bu sebeple binlerce hayranı tarafından saç rengi ve modelleri takip edilmektedir. Hem şık hem de doğal görünen güzel oyuncu zaman zaman oldukça iddialı saç modelleriyle ekranda yerini almaktadır.

Başak Parlak Doğal Dalga Modeli

Başak Parlak saçlarına herhangi bri model vermese dahi oldukça etkileyici görünmektedir. Bunun temel nedeni saç rengidir. Saçlarının eşsiz görüntüsü tüm modelleri oldukça güzel karşılamaktadır. Bilhassa tercih ettiği doğal dalga pek çok kişi tarafından denenmektedir.

Kızıl kahverengi tonlarında saç rengine sahip olan Başak Parlak, saçlarını iri dalgalarla fönlemektedir. Ön kısmını yalnızca tek taraflı perçemle hareketlendiren güzel oyuncu bu şekilde oldukça şık görünmektedir.

Başak Parlak Ev Topuzu Modeli

Başak Parlak’ın neredeyse canlandırdığı tüm karakterlerde kullandığı saç modellerinden biri ev topuzudur. Dağınık şekilde topladığı saçlarıyla oldukça sevimli görünen güzel oyuncu, sıradan bir topuzla dahi saçlarını güzelleştirebilmektedir. Bu modeli denemek isteyenler ise saçlarını önce sıradan bir tokayla gevşek şekilde toplamalıdır.

Gevşek toplanan saç daha sonra kendi etrafından döndürülerek 2-3 tel tokayla tutturulmaktadır. Alt kısmı biraz daha bollaştırılıp serbest bırakılmalı üst kısımda yer alan yan perçemlerde dağınık şekilde bırakılmalıdır.

Başak Parlak Saç Modellerihttps://www.qkadin.com/basak-parlak-sac-modelleri.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here