Babynest ile Bebeğiniz Konforlu Uyuyabilecek

Babynest, Bebeğiniz için özel alan oluşturup onun uyku ihtiyacını gidermekte bir üründür.

Kendi yatağında uyumayı öğrenme aşamasında da büyük kolaylık sağlamaktadır.

Babynest ile evden uzakta olsanız dahi bebeğiniz kendini evinde hissediyor. Dışarda emzirirken de annelere yardımcı olan babynest aynı zamanda akrabaların kucağa almasında birebir teması kesen ve bebeğe nizami ölçüde yaklaşılamasına olanak sağlayan bir üründür. Uyku bozukluğuna sebep olarak sürekli bebeğin yattıgı zeminin değişmesi bebeğin huzursuz olmasına, uyuyamamasına yol açar. Uykusunu tam alan bebek kadar mutlusu yoktur.

Babynest pratik ve kolay taşınması, ağır olmaması sayesinde dilediğiniz yerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Araba seyahatlerinde bir numaralı tercih babynesttir. 2 yaşına kadar kullanıma uygun olup daha sonra kardeşe kullanılmak üzere kaldırılabilir

Babynest Olmasaydı?

Babynest olmasaydı annelerin birçok işi zora düşebilirdi. Teknolojininde gelişmesiyle her seyin pratiği ve konfora dönüşmesi hayatımızı kolaylaştıran etmenlerden biridir. Bu ölçüde bakarsak bebeklerimizin rahatı ve güveni her seyden önce ve önde gelir. Bunu düşünerek üretilmiş olan babynest bebek omuriliği ve kafatası sağlığında testlerden geçmiş, en konforlu özellikleri bir araya getirilmiş üründür.

Anneleri rahata kavuşturan, bebeklerin uyku bozukluğuna çare ve derman olan babynest bebek ürünleri arasında en çok rağbet gören ürün olarak karşımıza çıkıyor. Gelin biraz da özelliklerine bakalım;

%100 organik lüx pamuk kumaş,

Oeko-Tex 100 standartlarına uygun Anti-Bakteriyel ve Anti- Alerjik kumaş,

Amerikan Pediatri Akademisinin belirttiği sertlik ve ölçülerde orta sünger kullanılıyor olması,

(Bebek omuriliği sağlığı için geliştirilmiş 26 Dns sertlik)

Omurga gelişimine özel tasarım,

Fermuarlı iç astar, yıkanabilir özellik,

Orijinal olup TPE tescillidir.

 

Bebeğiniz uykusuz kalmasın, her yerde aynı konfor ve rahatlığı hissetsin diye babynest annelerin ilk tercihi oldu. Kolay taşınabilirliği sayesinde babynest bebeğinizin büyüme aşamasında her zaman yanınızda oluyor. Bir kez kullananın bir daha vazgeçemediği ender ürünler arasında girmiş bulunmaktadır. 2 yaşına kadar en temiz,en güvenilir yer bebeğinizin yuvası babynest!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here