Aslı Enver Saç Modelleri

Güzel oyuncu Aslı Enver şu sıralar tatile giren dizisinden dolayı boş vakitlerini yurt dışında tatil yaparak geçiriyor, dizinin yeni sezonu ne zaman başlayacağı net olarak bilinmese de eylül ayının ilk haftasında başlaması bekleniyor.

Sevilen oyuncu aslı enver’in ocak 2019 da devam eden ve çokça izleyicisi olan istanbullu gelin dizindeki süreyya karakteriyle saç modelleri ve güzelliği büyülemeye devam ediyor.

Aslı enver son dizisiyle hayran kitlesini genişletmeye devam ediyor, istanbullu gelin dizisini hayranlıkla takip eden seyircilerin kuşkusuz ki aslı enver’in saç modellerini de yapmak isteyenler için aşağıdaki yeni fotoğrafları inceleyebilir. İstanbullu gelin süreyya karakterini canlandıran aslı enver 2019 yılında en çok istanbullu gelin süreyya saç modelleri olarak ilgi çektiğini tahmin edebilirsiniz.

İstanbullu Gelin dizisiyle sevenlerini ekranlara kitlemeyi başaran ünlü oyuncu Aslı Enver saç modelleriyle ve oyunculuğu ile dikkat çekiyor. Partneri özcan deniz ile iyi bir ikili olan aslı enver 2018 yılında başarılı oyuncu grafiğini sürdürüyor.

Aslı Enver ilk olarak Kavak Yelleri adlı gençlik dizisi ile tanındı. Bu dizide küçük bir liseli kızı oynayan Enver o dönemde seyircilerin büyük beğenisini kazanmıştı. Hafızalarda okul formasının üzerinde iki yana balık sırtı örülmüş saçları ile kazınan genç oyuncu ilerleyen yıllarda da saçlarının güzelliği ile ön plandaydı. Doğal sarı saçları arasına ışıltılar atarak kullanan Aslı Enverher yeni dönemde güzelleşerek tarzını da değiştirmeye hayır demiyor. Küçük kız, daha genç yıllarının ardından artık daha kadınsı ve zarif saç modelleri ile ekranlara çıkmayı tercih ediyor. Kâkül kullanmayı da bir o kadar seven Enver çoğunlukla saçlarını doğal bir biçimde omuzlarına bırakması ile dikkat çekiyor.

Aslı Enver Saçını Nasıl Yapıyor?

Genç oyuncu çoğunlukla doğal dalgaları ile ön planda. Bunun dışında düz fön ve dağınık topuzda tercihleri arasında ilk sıralara oturuyor. Yer aldığı yapımlarda karakterine bürünen oyuncu son dizisinde şık ve sade bir çizgiyi yansıtıyor. Günlük hayatında da bu çizgiden ayrılmıyor. Önden kesilmiş kâhkülleri, ya da yandan ayrılmış perçemleri ile sarı saçlarını her daim bakımlı ve parlak görmek mümkün. Kulak hizasında kestirdiği saçları ise oyuncuya oldukça üst sınıf bir hava katıyor.  Küçük liseli bir kızdan yetişkin bir kadına doğru emin adımlarla geçiş yapan Aslı Enver, tarzı ile bütün çevrelerden tam not almayı başarıyor.

Aslı Enver Saç Modelleri : https://www.qkadin.com/asli-enver-sac-modelleri.htm

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here