Armine Tunik Modelleri

Birçok pantolon modeliyle, taytla ve çorapla kombin yapılabilen tunikler, dolapların kurtarıcı parçalarıdır. Tunikler, tesettür giyim tarzı düşünüldüğünde de kurtarıcı parça kabul edilir. Armine’de çok sayıda tunik modeli görebilirsiniz. Üstelik modeller, kesimler ve detaylar birbirinden farklıdır. Birçok farklı yaka kesimi, boy ve tarz Armine tunik koleksiyonunda yer almaktadır.

  • Armine Sade Tunik Modelleri

Düğmesiz, fermuarsız, desensiz ve süslemesiz tunik modellerin Armine genellikle şifon ve keten gibi kumaşlar tercih etmiş. Sade tunik modellerinde siyah, beyaz, yeşil, bej, ekru, lacivert gibi pek çok renk seçeneği bulunmaktadır. Sade tunik modelleriyle dilediğiniz aksesuarı kullanarak özgürce kombin yapabilirsiniz. Sade modellerde farklı boy alternatifleri de vardır ama kol boyu genellikle uzun tercih edilmiştir.

  • Armine Desenli Tunik Modelleri

Armine’nin desenli tunikleri arasında figürler, çiçekler, çizgiler ve kareler dikkat çekiyor. Desenli tunik modellerinde farklı boylar da mevcuttur. Tuniklerin hemen hepsi uzun kollu olarak tasarlanmıştır. Desenli tunik modelleri ince bel kemerleri, nakışlar ve asimetrik kesimlerle hareketlendirilmiştir.

  • Armine Asimetrik Tunik Modelleri

Armine’nin asimetrik tunik modellerinde birçok farklı alternatif var. Önü kısa arkası uzun tunikler, yanları uzun tunikler, tamamen karmaşık kesimli olan tunikler asimetrik modeller arasında yer alıyor. Asimetrik tunik modellerinde buz mavi, lacivert, pudra, siyah gibi renk alternatifleri bulunuyor. Asimetrik tuniklerde boy genellikle diz hizasındadır ve kollarda uzun boy tercih edilmiştir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here