Armine Tunik Modelleri 2015

Desenli Armine Giyim Tunik Modelleri

Tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri kıyafetlerin başında gelen tunikler, 2015 Armine Giyim İlkbahar ve Yaz Koleksiyonunda birbirinden güzel modelleri ile uygun fiyatlara sizlere sunulacak. İşte Armine Giyim’de en çok tercih edilecek olan tunik modelleri.

Tesettür Tunik Modelleri 2015
Tesettür Tunik Modelleri 2015

Armine 2015 tunik modelleri arasında sizlere ilk olarak ilkbahar ve yaz aylarında cıvıl cıvıl görünmenizi sağlayacak olan çiçek desenli tunikleri tanıtmak istiyoruz. Hem uygun fiyatlı olması hem de kaliteli olması ile uzun yıllar moda trendleri arasında yer alacak olan çiçek desenli tunikler, daha dikkat çekici ve iç açıcı görünmenizi sağlayacak. Giydiğinizde pozitif bir enerjiye sahip olabileceğiniz çiçek desenli tunikler hemen hemen tüm pantolon ve çantalar ile de rahatça kombin edilebilecek.

Hardal Renk Armine Tunik Modelleri
Hardal Renk Armine Tunik Modelleri

Parlak renklere sahip olacak olan Armine 2015 çiçek desenli tunik modelleri arasında 5Y4745 ürün koduna sahip olan model ise bizim en beğendiğimiz ürün oluyor. Açık mavi, ekru, pudra, sarı ve yeşil renklerin üzerinde yer alacak olan çiçek desenleri ile modern bir görünüm sağlayacak. Bu tesettür tuniğin fiyatı ise şuanda 99.90 TL.

Desenli Armine Giyim Tunik Modelleri
Desenli Armine Giyim Tunik Modelleri

Armine 2015 Tesettür Tunik Modelleri

Armine Tunikler
Armine Tunikler

2015 Armine tesettür tunik modelleri arasında cıvıl cıvıl ürünler kadar tek renkleri ve kemerleri ile dikkat çekecek olan tuniklerde yer alacak. Çiçek desenli tuniklere oran ile daha sade olan ama modern bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacak tunikler kemer aksesuarı ile sadelikten kurtulacak.

Armine Tesettür Tunik Modelleri
Armine Tesettür Tunik Modelleri

Armine tunik modelleri arasında pek çok farklı tek renge sahip olan tunik bulunacak. Bunlar arasında beğendiğimiz tuniklerin ürün kodları ise 5Y4725, 54766, 5Y4785 oluyor. Bu kodları hemen Armine internet sitesinden aratarak sizlere önereceğimiz tuniklere göz atabilirsiniz. Bu tunik modelleri aynı zamanda aşağıdaki galerimizde de incelemeniz için tek tek sunulmakta. Tek renk tuniklerin fiyatları ise 89.95 TL.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here