Armine Elbise Modelleri 2017

Tesettür giyim modasını yakından takip edebileceğiniz, bol ürün seçeneklerini bir arada, uygun fiyatlara görebileceğiniz Armine’de 50’den fazla elbise seçeneğiniz var. Hem günlük kullanıma uygun elbiseleri hem abiye elbiseleri ve beden çeşitliliğiyle Armine‘de bulabilirsiniz. Tesettür giyimde kıyafet bulma zorluğu Armine gibi markalar sayesinde tamamen ortadan kalkmıştır.

Armine Sade Elbise Modelleri

Armine’nin desensiz elbise modellerinde birçok farklı detay bulunuyor. Bel kemerleri, omuz fırfırları, etek pileleri, omuz şalları, tül pelerinler, parça detayları, düğmeler ve fermuarla bu detaylardan bazıları. Sade elbise modellerinde kiremit, siyah, lacivert, fuşya, mor, pudra, saks mavisi ve krem gibi renk seçenekleri bulunuyor. Sade elbiselerde kot görünümlü modeller de mevcuttur.

Armine Desenli Elbise Modelleri

Armine’nin desenli elbiselerinde çiçekler ve çizgiler yer alıyor. Çiçek desenlerinde elbisenin omuz ve etek ucu kısımları kullanılmış. Çizgiler ise elbisede boydan boya yer alıyor. Desenli elbiselerde mavi, beyaz, lacivert gibi renkler tercih edilmiş. Desenli elbiselerde etek boyu elbette ayak bileğine kadar iniyor.

Armine Süsleme Detaylı Elbise Modelleri

Üzerinde tül pelerin bulunan elbiselerde kol uçları ve şalların uçları ışıltılı işlemelerle hareketlendirilmiş. Tül detayları olan elbiseler oldukça şık göründüğünden abiye elbise olarak özel davetlerde de tercih edilebilir. Omuz detayları olan elbiselerde püskül detaylarına da yer verilmiş. Elbiselere uygun eşarp veya şal kullanarak çok şık kombinler yapabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here