Armine 2015 Elbise Modelleri

Tesettür giyimin en köklü markalarından olan Armine’nin 2015 yılı için hazırladığı yaz katalogunda en güzel tesettür elbise modelleri kapalı bayanları bekliyor.

2015 Armine Giyim Elbise Modelleri

Tesettür Elbise Modelleri 2015 Armine
Tesettür Elbise Modelleri 2015 Armine

Elbise modasına damga vuracak olan birbirinden güzel modelleri ile sektöre renk katan Armine Giyim, yeni sezonda özellikle renkli çeşitleri ile dikkat çekecek. Kapalı olmasına rağmen hem güzel hem de dikkat çekici olmak isteyen genç ve yetişkin bayanlara hitap edecek olan elbise modelleri aynı zamanda rahatlığı ve kalitesi ile uzun yıllar boyunca kullanmanızı sağlayacak.

Armine Tesettür Elbiseler 2015
Armine Tesettür Elbiseler 2015

2015 Armine Tesettür Elbiseler

Armine Giyim 2015 elbise modelleri arasında en çok dikkat çeken ve internet sitelerinde en çok satanlar arasında yer alan yeni sezon elbise modellerinden ilki ise 5y9717 ürün koduna sahip olan çiçek desenli boydan elbise olacak. Gerek yüksek topuklu bir ayakkabı ile gerekse de babet veya spor ayakkabı ile kombin yapabileceğiniz bu elbisenin fiyatı ise sadece 149.95 TL olacak.

Armine Tesettür Elbise Modelleri
Armine Tesettür Elbise Modelleri

Armine 2015 Elbise

Yeni sezon katalogunda daha pek çok farklı modele yer veren Armine Giyim’in internet sitelerinde ve mağazalarında tek renk elbiselere olan ilgi de büyük. Tesettürlü bayanların daha şık ve sade göründüğü için tercih ettikleri tek renk elbiseler Armine Giyim’de çeşitli dantel işlemelere sahip olarak sunulacak.

Armine 2015 Dantelli Tesettür Elbise Modelleri

Armine Tesettür Elbise 2015
Armine Tesettür Elbise 2015

Sadelikten kaçmadan elbise modellerinin daha kibar ve daha dikkat çekici görünmesine yardımcı olacak olan dantel işlemeleri elbiselere farklı bir hava katar iken tüm dikkatleri üzerinize çekmenize de yardımcı oluyor. 2015 Armine Giyim dantel işlemeli elbise modellerinin fiyatları ise 129.90 TL olacak.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here