2021 Yeni Tığ Oyası Modelleri

2021 Yeni Tığ Oyası Modelleri

Yazmalar geçmişten günümüze kadar tesettürlü bayanların başörtüsü olarak kullandıkları ve uzun yıllardan beri tercihler arasında vazgeçilmez konumdadır. Bayanlar yazmaları tığ oyası, boncuk oyası, mekik oyası, filkete oyası veya iğne oyası kullanarak süs vermektedirler.

Genellikle ev hanımlarının ev bütçelerine katkıda bulunmak adına da bu yazma modellerini yaptığı görülmektedir. Bu duruma örnek verecek olursak Türkiye’de Anadolu şehirlerinde iğne oyası yazma modellerini yaparak satıp para kazanmakta olan birden fazla bayan yer almaktadır. Bu kadar talep görülmesindeki sebeplerden, birisi de gelin çağına gelmiş evlenecek kızların çeyiz sandıklarındaki vazgeçilmez parçalardan birisi olmasından kaynaklanmaktadır.

2021 Tığ Oyası Örnekleri

Bugün bizde fikrikadin.com olarak sizlere en yeni ve en güzel 2021 tığ oyası modellerini sizler için hazırladık. Aşağıda görsellerde yer alan 2021 tığ oyası modellerinden seçip yaparak ister kendi çeyiz sandığınız için hazırlayabilir, isterseniz de bu örneklerden yaparak satıp para kazanarak aile bütçesine katkıda bulunabilirsiniz.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)