Tozlu Giyim Büyük Beden Elbise Modelleri

Fazla kilolarınızdan dolayı görünüşünüzü beğenmiyor musunuz? Karalar bağlamanıza gerek olmadığını ve doğru tercihlerle çok şık görünmenizin mümkün olduğunu söyleyebiliriz. Ancak siz yine de sağlığınız için kilolarınızdan kurtulmak için çabalayın. Bu süreçte şık görünmek içinde gelin bize kulak verin.

Pantolonlardan başlayalım dökümlü kumaş pantolonlar ilk tercihiniz olmalıdır. Vücut hatlarını daha az belli eder ve sizi olduğunuzdan daha ince gösterir. Ancak dökümlü bir pantolon tercih etmiyorsanız kesimine dikkat etmelisiniz. Pantolonun kesimi düz olmalıdır boru paça diye tabir edilen modeller tercih etmelisiniz. Üzerinize oluyor diye skinny pantolonları denememelisiniz iyi bir seçim olmayacaktır.

Elbise ve etek tercihleri sizin için çok uygun olacaktır. Vücudunuzun güzel bölümlerini bir adım öne çıkaracaktır. Fazla kilonuz vücudunuza eşit olarak dağılmış ise koyu renkte bol elbiseler tercih etmelisiniz. Vücudunuza göre kesim seçmek çok önemli. Armut tipinde bir vücudunuz varsa A kesimli kıyafetler, dar kesimlerden daha iyi olacaktır. V yakalar ise kesinlikle sizi daha zayıf gösterecektir.

Uzun üst parçalar kullanmak size çok yardımcı olacaktır. Günün her saati tercih edip şık bir görünüm sağlayabilirsiniz. Ancak açık yaka yerine kapalılarını tercih edin. Sizi daha ince gösterecektir.

Parlak kumaşlar seçin ve dikkatinizi beğenmediğiniz bölgenizden başka yöne çekin. Bacaklarınız mı kalın? Transparan kollu veya göğüs dekolteli bir üst parça tam olarak biçilmiş kaftan.

Elimizden geldiğince siz kadınlara yardımcı olmaya çalıştık eğer hala kıyafet seçmekte zorluk çekiyorsanız; Tozlu Giyim Büyük beden elbise modellerine bakabilirsiniz, esen kalın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here