2019 Tesettür Mayo Modelleri

“Remsa Mayo” ürettiği yeni 2019 tesettür mayo modelleri ile sahillerde ve havuzlarda yaza damgasını vuracak gibi görünüyor. Kapalı hanımlarımız, erkeklerimiz ve çocuklar için tasarlanan tesettürlü mayo modellerinde yine şıklık ön planda tutulmuş. Sadece kendi ürettiği mayolar dışında sitesinde pek çok firmanın ürünlerine de yer veren firmanın site genelinde tesettürlü mayo modelleri birkaç farklı kategori altında tutulmuş ve ayrıca eşofmanlar, pijamalar ve tek satılan boneler de site içerisinde bulunuyor.

Tam Kapalı Tesettür Mayolardaki Zarafet

Tam kapalı tesettür mayolarda, saçlar bone ve boğazlar balıkçı yaka stilinde kapatıldığı gibi, ayrıca saçlar için bone ve eşarp kullanılarak boğaz bölgesinin tamamen kapatıldığı mayolarda üretilmiş. Tam tesettür modellerde likralı ve hızlı kuruma ile birlikte su itici özelliğine sahip kumaşlar kullanılmış. Renklerdeki ahenkler mayolarda göz alıcı ve dikkat çekici unsurlar arasında yer almış ve şıklık ile birlikte zarafet özellikle hanımlarda ön planda tutulmuş. Tüm bu ürünlerin bulunduğu “Remsa Mayo” sitesi ayrıca yelekli ve jileli mayo modellerine de sitesinde yer veriyor.

Yarı Tesettür Mayolar

Yarı tesettür mayolarda saçlar açık veya boneli olmak üzere iki tarz mayo çeşidi bulunmakla birlikte ayrıca kısa kollu veya sıfır kol mayolara da site içerisinde yer veriliyor. Bu tarz modellerde alt mayolar kapri boy olarak ve kısa kol ya da sıfır kol mayolar şeklinde tasarlanmış. Tesettürlü hanımların tercihi olduğu gibi ayrıca rahatlık açısından kapalı olmayan hanımlarında tercihleri arasında bu modeller yer alıyor.

Likralı Tesettür Mayoların Şıklığı

Likralı tesettür mayolar şıklıkta çığır aşmış tarzda modeller arasında yer almış durumdalar. Site içerisinde bulunan bu modeller renkleriyle ve göz alıcı tasarımlarıyla pek çok bayanın dikkatini çekecek gibi görünüyor. Renklerin birbiriyle bütünleşmesi dışında bonelerdeki ve yaka kısımlarda bulunan tasarımlarda dikkat çekiyor. “Remsa Mayo” hem kendi hem de diğer markalarında ürünlerini kendi sitesinde satarken yaz döneminde sahillerde oldukça fazla adından söz ettirecek likralı modelleri de seçmiş ve site içerisinde sizler için satışa sunuyor.

Büyük Beden Hanımlara Mayolar

“Remsa Mayo” İnternet sitesi içerisinde büyük beden mayolarda bulunmaktadır. Büyük beden mayolarda hem haşama tam kapalı hem de yarı kapalı modaya uygun modeller üretilmiş. Site içerisinde satılan bu modellerde yaz döneminde pek çok büyük beden hanımın tercihleri arasında yer alacak gibi görünüyor.

Kız Çocukları İçin Tesettür Mayoları

“Remsa Mayo” sitesi içerisinde çocuklarımız içinde düşünülmüş ve kız çocukları tesettür mayolarında da aynı büyüklerde olduğu gibi kısa kollu, sıfır kol ya da uzun kollu olarak yarı kapalı ve tam kapalı stillerde mayolar tasarlanmış. Boneli ve bonesiz olmak üzere iki farklı tarzda üretilmiş olan mayolarda çocuklarımızın da rahatlıkları düşünülmüş. Likralı modellerde üst kısımlar mini boy, kapri boy veya uzun alt taytlar ile bütünleştirilmiş.

Hanımlar Ve Beyler İçin Pijamalar

Site geneli mayo sitesi gibi görünse de site içerisinde hanımlar ve erkekler için pijamalarda bulabilmek mümkün. Bayanlar için uzun kollu kısa kollu ya da uzun ve kapri alt olmak üzere pijama çeşitleri ikiye ayrılarak tasarlanmış ve site içerisinde pijamalar bölümünde bu modellere yer veriliyor. Gece içerisinde rahatlıkla kullanılabilecek bu tasarımlar arasında lohusalar içinde pijamalar bulunmaktadır. “Remsa Mayo” İnternet sitesi içerisinde büyük beden pijamalara da yer verilmiş ve satışa sunulmuş. Erkek pijamalarında da yine renklerde uyum olduğu gibi kareli ya da çizgili tasarımlarda mevcut. Yine pijama kategorisi altında erkekler ve bayanlar için termal içlikler de bulunuyor.

Bay Ve Bayanlarda Eşofman Şıklığı

Tesettürlü olarak tasarlanmış eşofmanlar ile sokaklarda şık bir şekilde yürüyeceksiniz. Kapüşonlu ve tunik şeklinde düşünülmüş ve tasarlanmış bayan eşofman modellerinde rahatlık ön planda tutulmuş. Fermuarlı üst veya fermuarsız üst olarak iki farklı stilde üretilmiş eşofmanlarda “Remsa Mayo” sitesi içerisinde bulunuyor. Ayrıca kadınlar için Fitness takımlarda site içerisinde mevcut olduğu gibi baylar ve bayanlar için unisex zayıflama eşofmanlarına da sitede yer veriliyor. Erkekler içinde üretilmiş tam likralı eşofmanlar site içerisinde mevcut olduğu gibi bunların dışında bayanlar ve beyler için termal içliklerde satışta.

Plaj Zarafeti İçin Ekstra Tasarımlar

Plaj zarafetini ön planda tutmak için “Remsa Mayo” mayolar dışında ekstra ürünlere de yer vermiş, bunlar:

Boneler: Boneler de de 2019 yazında yeni tasarımlar var. Şapkalı tesettür eşarp boneler site dahilinde satışa sunulurken, boyun bağlamalı havuz boneleri de site dahilinde yer alıyor. Renklerle ve sadelikle dikkat çeken bonelerin yanı sıra büzgülü ve tam kapalı modellerde bulunuyor. Kısa tesettür boyunluk ve tam kapalı haşama boyunluklarda “Remsa Mayo” sitesinde bulabilirsiniz.

Pareolar: Hanımların mayo genellikle tayt mayo üzerine kullandıkları pareolar da site içerisinde plaj bölümü altında bulunuyor. Karışık desenlerin uygulandığı bu pareolar pek çok hanımın sahillerde kullanacağı modaya uygun şekillerde tasarlanmış.

Çantalar ve havlular: Yine plaj çantaları ve havlularda mayo tasarımlarına ve modaya uyum sağlamış durumdalar.

Site genelinde mayolara yer verilmiş olsa da eşofmanların, pijamaların, içliklerin, çantaların, havluların ve tek satılan bonelerinde bulunduğu “Remsa Mayo” İnternet sitesinde ürünlerde makul fiyatlarda satılıyor. Kumaşlardaki kalite, kullanımdaki rahatlık ve tasarımlardaki şıklıkla öne çıkan Remsa Mayo’nun tüm bu ürünlerine https://www.remsamayo.com/ adresinden ulaşıp satın alabilirsiniz.

Alışverişe başlahttps://www.remsamayo.com/ 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here