2019 Kemerli Elbise Modelleri

2019 yılının en trend kıyafetleri arasında kendisine yer bulmuş olan kemerli elbiseler, zarif ve şık görünümü ile bayanların ilk tercih ettiği giysilerden bir tanesi olmuş durumda. Elbise rengi ve modelinden ziyade inceliği ve zarifliği ile ön planda kemerler hoş bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor.

Metal Kemerler

Bu zarif kemerler arasından en sık tercih edileni ise metal kemerler. Kısa ya da uzun hiç fark etmez hangi elbise olursa olsun metal kemerler güzel bir hava katıyor. Belinize oturan ve aşağıya doğru gidildikçe bollaşan elbiseler ile bu kemerleri kombin yapabilirsiniz.

Kemerli Elbiseler İle Her Ortama Uyum Sağlayın

Akşam gezmesi, gece davetiyeleri ve hafta sonu arkadaşlar ile olan bir buluşma.. Pek çok yer de tercih edebileceğiniz kemerli elbiseler, birçok ünlü modacı ve sanatçı tarafından giyiliyor. Bu da gösteriyor ki kemerli elbiseler bu sezon da sık sık tercih edilecek ürünler arasında yer alıyor.

Canlı Renkler İle Kombin Edin

Kemerli elbise modelleri ile birlikte şık bir çanta ve ayakkabı tercihinde bulunarak kombinenizi tamamlayabilir ve güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Elbise modellerinde desenlerin sıkça yer aldığı bu sezonda kemer ile birlikte canlı renklerin yer aldığı bir ayakkabı ve aksesuar seçiminde bulunarak güzel bir kombin yaratabilirsiniz.

Kalın Kemerden İnce Kemere

Vücudu sanki 2 parçaya ayırıyormuş gibi bir görünüm veren kemerli elbiseler, belinizi saran modelleri ile birlikte zarifliği ve güzelliği ön plana çıkarıyor. Elbiselerde kalın kemerli elbiselerden ziyade ince kemerli elbiseler daha sık tercih edilir hale gelmiş durumda.

Kemerli Lacivert Elbise Modelleri 2015Kemerli Elbiseler Kemerli 2015 Straplez Elbise Modelleri 2015 Kemerli Siyah Elbiseler 2015 Kemerli Siyah Elbise Modelleri 2015 Kemerli Pudra Elbiseler 2015 Kemerli Gri Elbise Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here