2015 Koyunlu Halı Modelleri ve Fiyatları

Bir evin vazgeçilmezi olan halılar hem şık ve dikkat çekici bir dekorasyon yapmanıza hem de kullanım olarak temiz bir ev ortamına sahip olmanıza yardımcı olacak. Ülkemizde pek çok farklı halı markası ürünleri ile ev dekore etmek isteyenlere pek çok farklı halı modelleri sunar iken uygun fiyatları ile 2015 yılında çok fazla tercih edilecek. Koyunlu Halı 2015 halı modelleri arasında pek çok model yer alır iken bizim dikkatimizi çeken ve size önereceğimiz halılar arasında desenli ve püsküllü halı modelleri yer alacak. Hemen bu halı modelleri hakkında detayları iletelim.

2015 Koyunlu halı modelleri arasında ilk olarak çiçek desenleri ile dikkat çekecek olan halılara göz atabilirsiniz. Evlerin genellikle salon ve oturma odasında tercih edebileceğiniz çiçekli halılar rengarenk görünümleri ile evinize farklı bir hava katacak. Hem modern hem de ferah bir yaşam alanı isteyen ev sahiplerinin ilgisini görecek olan halılar Koyun Halı’da m2’si 40 liradan başlayan fiyatlar ile sunulacak.

Koyunlu Halı 2015 halı modelleri arasında ince ve uzun püsküller ile sunulan salon halılarına da göz atmalısınız. Salonlarda hemen hemen tüm mobilyalar ile kombin edilerek uyum sağlayacak olan halılar, pek çok renk seçeneğine sahip olacak. Püskülleri ile göz alacak bu halılar standart olarak 6 m2 olarak sizlere sunulacak iken fiyatları da 600 ile 1500 lira arasında değişecek.

2015 yılına halı modelleri ile damga vuracak olan Koyunlu Halı’da şagi ve samur halı modelleri de yer alacak.Evin her odasında kullanabileceğiniz bu halı modellerine uygun fiyatlar ile sahip olabilir iken modern halılar ile evinizi donatabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here