2015 İnce Çizme Modelleri

Bu sezonun ince çizme modelleri ve bu modeller arasından en trend olanları hakkında sizlere bilgiler sunmak istiyoruz. Sezonun öne çıkan ince çizme modellerinde uzun ve yanda tokası bulunan tasarımlar oldukça ilgi görüyor. Bunların yanı sıra diz üstü ve topuklu tasarımlarda yine pek çok bayan tarafından tercih edilen ürünler arasında kendisine yer bulmuş durumda.

İnce Çizme Modellerinde Trend: Uzun Çizmeler

Önceki yıllara nazaran daha fazla öne çıkan çizme modellerinden özellikle uzun modeller sezonun en görkemli tasarımları arasında bulunarak 2015 ince çizme modellerine damgasına vurmuş durumda.

Binici Çizmeler Oldukça Ön Planda

2015 Sonbahar – Kış mevsimini gelmesi ile birlikte bir çizme modeli arıyorsanız diz üstü çizmelerden ziyade diz altı çizmeleri de tercih edebilirsiniz. Binici çizme olarak adlandırılan bu çizme modelleri mini elbiseler ile birlikte tercih edildiği oldukça şık ve etkileyici bir görünüme kavuşmanıza yardımcı oluyor. Dikkat etmeniz gereken husus ise bu çizmeleri pantolonlar ile beraber giymemeye özen göstermek.

Yağmur Çizmeleri Sıkça Tercih Ediliyor

Bunların yanı sıra yağmur çizmeleri de bu sezonun trendleri arasında bulunuyor. İnce çizme modellerinde topuksuz tasarımları tercih ediyorsanız bu tasarımlar arasından en dikkat çekeni hiç kuşkusuz yağmur çizmeleri. Yağmurlu havalarda rahatlıkla tercih edebileceğiniz yağmur çizmeleri hoş görünümü ile de göz dolduruyor.

Topuk ve Fermuar Ayrıntıları Oldukça Trend

Bu sezon aslında hem uzun hem de kısa çizme modelleri de ilgi görüyor. Eğer tercihiniz kısa çizme modellerinden yana ise deri ya da binici olarak adlandırılan modellerden topuklu olarak tasarlanan modelleri rahatlık ile seçebilir ve giyebilirsiniz. Bunun yanı sıra fermuar detayları bulunan tasarımlar da fazlası ile ön plana çıkıyor.

2015 İnce Çizme Modellerinde Kullanılan Trend Renkler

2015 ince çizme modellerinde kullanılan trend renkler ise siyah, bej, bordo ve renkleri ve bu renklerin tonları. Kıyafetinize uygun renkleri tercih ederek karşınızdakilere hem modayı takip ettiğinizi hissettirebilir hem de oldukça şık bir görünüme kavuşabilirsiniz.

İnce Çizmeler İnce Çizmeler 2015 İnce Çizme Modelleri İnce Çizme Modelleri 2015 2015 İnce Çizmeler 2015 İnce Çizme Modelleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here