2015 İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

En yeni iğne oyası yazma örnekleri

İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

Kapalı bayanların en çok tercih ettiği ve sürekli takmak istediği yazma modelleri farklı desenleri üstüne iğne oyaları yapıldığı takdirde çok güzel bir görüntü kazanıyor. Bu yıl yeni moda ile farklı renkler değişkenlik gösterirken 2015 iğne oyası yazma kenarı örnekleri de bu yıl kendisinden baya söz ettireceğe benziyor. Çok eski yıllardan günümüze kadar gelen el işi örgü işleri hala çeyizlerin en göze batan parçalarından olmaya devam ediyor. Genç kızların çeyizlerinden sürekli olarak eksik olmayan ve fazlasıyla süsleyen iğne oyaları ile hem siz hem de kızınızın çeyizine hazırlık yapabilirsiniz. Örgü işlerinde el beceriniz çok değilse iğne oyası ile başlangıç yapmak sizin için oldukça zor bir şey olmayacaktır.

Kendinizin el becerinizi arttırmak ve devamını getirmek için sizlere sunmuş olduğumuz bu kolay iğne oyası örnekleri ile hemen başlangıç yapmanız daha doğru olacaktır. Kendi el işi becerinizi biraz daha arttırıp daha profesyonel ve baya zor modelleri yapabilme aşamasına geldikten sonra takdir edersiniz ki iğne oyası yazma modelleri yapılışı hakkında bilgi sahibi olacağınızdan harikalar yaratabilirsiniz. İğne oyası yapılışı hakkında tüm anlatımlar mevcut daha detaylı bilgi edinmek için internette veya sanal alemde birçok döküman mevcut. Hemen sizde araştırarak çok basit tekniklerle öğrenebilirsiniz.

2015 ve 2016 olarak bu yılın modası niteliğindeki en güzel ve en çok beğeni toplayan iğne oyası yazma kenarı modellerini siz sevgili ziyaretçilerimiz ve de arkadaşlarımız için bir araya getirdik. Aradığınız tüm renkli ve sade yazmalardan tutunda, beyaz yazmalardan, değişik iğne oyası yazmalara kadar hepsini bir araya getirdik sizler için. Beğendiğiniz ve zevk aldığınız modeli isterseniz kızınızın çeyizine yapabilir, isterseniz de ticari olarak satış amaçlı yapıyorsanız müşterilerinize harika modeller sunabilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz  iğne oyası yazma kenarı modelleri.

 İğne Oyası Yazma Kenarı Örnekleri

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here